Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

canlarım benim başım çok ağrıyo erken yatayım bugün :94:hadi grşrz yarın inş. :80:cyd cım sizede ii buluşmalr foto çekip eklemeyi unutma bekliyoruz ona göre...

ceyda ben esenlerdeyim otogara yakın....

bana yakınsın canım.. evin ordan şişli'ye otobüs var mı kuzum? eğer varsa şişli otobüsü zaten tam cevahirin önünde indiriyor. son durak orası yani dönüşte ben seni yine otobüse bindiririm

canlarım benim başım çok ağrıyo erken yatayım bugün :94:hadi grşrz yarın inş. :80:cyd cım sizede ii buluşmalr foto çekip eklemeyi unutma bekliyoruz ona göre...

İyi geceler canım.. geçmiş olsun.

fotoğrafları eklerim canım

öpüldünnnn

of yaaaa nolur sen de gell

kız cevahir' de kahve dünyası var orda yer ayırttık tabiisi bebişim. ayrıcalığımız var lğtfen yaneee
[/QUOTE]

allah yarın o garsonlara yardım etsin :) 50 tane hatun cır cır cırrrr :)

kız önceden bilseydim keşke ayarlardım ama yarına bidaha karşıya geçmek zor olur cnm yaa

ilgin için sağol canım şimdi kocama laf anlatana kadar ifrit eder beni .....bidahakine önceden sözünü alırım inşaallah....

allah yarın o garsonlara yardım etsin :) 50 tane hatun cır cır cırrrr :)

kız önceden bilseydim keşke ayarlardım ama yarına bidaha karşıya geçmek zor olur cnm yaa

sen bizi sevmiyosun, kankitonu heç merak etmiyosun demek ki ondan gelmiyosun. yoksa sen beni beğenmiyo musun

bende de böyle bi acıtasyon, bi duygu sömürüsü böyle bişeyler bi bahaneler

sen bizi sevmiyosun, kankitonu heç merak etmiyosun demek ki ondan gelmiyosun. yoksa sen beni beğenmiyo musun

bende de böyle bi acıtasyon, bi duygu sömürüsü böyle bişeyler bi bahaneler

ayy ayyy çatlakım benimmm yaaa :)))kısmet bidahakine cnm yaa ,daha az kişi buluşalım hatta :) yani daha çok vakit ayıralım birbirimizee :)

ayy kızlar benim midem yine başladı ağırmaya ya ne turşu suyuymuş valla mahvetti beni,kendime azıcık şekerli süt ılıtıyım da gelicem birazdann inşallahhh

ayy ayyy çatlakım benimmm yaaa :)))kısmet bidahakine cnm yaa ,daha az kişi buluşalım hatta :) yani daha çok vakit ayıralım birbirimizee :)
inş. canım
ayy kızlar benim midem yine başladı ağırmaya ya ne turşu suyuymuş valla mahvetti beni,kendime azıcık şekerli süt ılıtıyım da gelicem birazdann inşallahhh

ısıt bacım bekliyok :82:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…