Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

cnm burda sohbet btmiyo genellikle. biz olmasak başkaları genelde var... sen herzaman gel sohbet koyu her daim :) iyi geceler memnun oldum :)))

candan hoşgeldin bacım sende ii hadi bugün toplandık biraz ama diloş yok gene ev sahibimiz bizi terketti galiba

hoşbuldumm canımcımm diloş yok valla ortalıkta kötü bişey yoktur inş. :26:
ama ne güzel işte çocukları yaptınız büyüttünüzz :) biz daha sıfırdan başlıcazzz anemmmmmmmmmmmm
kı ben daha çocuk yapmadım bacı sizi bekliyom ben zati maksat gençlere ayak uydurmak
kız ceyda nere kayboldun gııııı

burdayım gülüm

yine bekleriz canım.iyi uykular........

sana da hayırlı geceler tatlım.. sen her gece gel buraya muhakkak birileri olur buraya ilk gelenler önce bu saatlerde uyumaya başlıyor ama alışınca bize sen de bizim gibi 3lere 4lere kadar alışır durursun.
hoşbulduk ceyda napıyon.....yarın ne güzel cevahirde buluşacaksınız ben gelemicem kocam izin vermedi...çok merak ediyorum hepinizi

ay evet çok heyecanlıyım ya.. keşke sen de gelseydin neden izin vermedi ki eşin sonuçta çok merkezi bi yerde buluşucaz alışveriş merkezi kalabalık bi yer neticede. neyse artık napalım kısmet :97:

aynen yaaa. mesela ben kalkamıyorum pc başından siizn yüzünüzden. hergün kendime söz veriyorum kkya girmiycem. hayır girmiycem .bugün erken uyumam lazım diye ama olmuyo. bağımlılık yaptınız valla

ben pek istanbulu bilmiyorum bende bugün söyledim daha yarında işe gidecekmiş bidahakine dedi ama kısmet.....

ahaa buluşma var hee ne gzl. bursadan olan var mı kızlar aranızda biz de buluşak heheheh

shadowcum gündüz geldiğin topic var ya orda sahmeran ve julia da bursa' da oturuyo. siz buluşun bence
aminn inşallah,hayırlı zamanda hayırlı evlatlar inş..

kız yarın kim buluşuyo cevahirde :)

istanbul buluşuyo bacım sen enrde oturuyodun kız :26:

50 kk bayanı yarın istanbul cevahir avm'de buluşuyoruz inş.

neyse kızlar ben de bugün erken kaçıyorum. erken kalkmam lazım yrn. öpüorum hepinizi iyi gecelr byyyyyy

hişşşşşşşşşşşşşşt bakem siz gündüzleri hangi topice takılıyosunuz bizede söleyinde bizde gelelim gündüzleri cnm sıkılıyo dolanıp duruyom boşboş

[/QUOTE]

kız bende bostancı da oturuyorum,kaynanam dan daha bugün geldik valla oda cevahire yakındır :) bileydim bi gün daha kalırdım:) ama ben onu yolluyum kendi yerime dermişim :)
ahahah
kız ne dicem 50 kişi çok kalabalık olmazmı yaa biyere oturalım deseniz sığmazsınız da ne yapıcaksınız peki :)

Ama bende istanbullu bir bayanım benim niye haberim yokkk :)))))
bende nişantaşııı çocuğuyum dermişimmmmmmmm :) anemmmmmm

aaaaaaaa bacım sen de gel yarın nooooooooolursun lütfennnnnn. gel gel gell lütfeennnn. hangi semte oturuyosun?

ben pek istanbulu bilmiyorum bende bugün söyledim daha yarında işe gidecekmiş bidahakine dedi ama kısmet.....

hangi semttesin canım. hani belki yakınsak ben seni götürürm dicektim ben sultangzi' deyim.
neyse kızlar ben de bugün erken kaçıyorum. erken kalkmam lazım yrn. öpüorum hepinizi iyi gecelr byyyyyy

güle güle kuşum. yarın gündüz kk' da olmam, malum buluşma var azcıkın çatlatayım

hişşşşşşşşşşşşşşt bakem siz gündüzleri hangi topice takılıyosunuz bizede söleyinde bizde gelelim gündüzleri cnm sıkılıyo dolanıp duruyom boşboş
'' kk'da benim gibi kankasını bulamayanlar '' topiği canımcım.

kız bende bostancı da oturuyorum,kaynanam dan daha bugün geldik valla oda cevahire yakındır :) bileydim bi gün daha kalırdım:) ama ben onu yolluyum kendi yerime dermişim :)
ahahah
kız ne dicem 50 kişi çok kalabalık olmazmı yaa biyere oturalım deseniz sığmazsınız da ne yapıcaksınız peki :)
[/QUOTE]

of yaaaa nolur sen de gell

kız cevahir' de kahve dünyası var orda yer ayırttık tabiisi bebişim. ayrıcalığımız var lğtfen yaneee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…