Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

seni sadece türbanlı değil de açık olarak düşünmüştüm....ama yüzün çok tatlı...sevimli bi yüzün var...

kızlar ben kaçıyorum, gerçekten çok yorgunum hemmen yatağa gidiyorum. öpüldünüz :KK71:

ya herkes kaçtı ,diğer hatunlarda gelmiyolar valla :) anlamadım ben bu işten bişey yaww :)

herkese selamlar benide aranıza kabul edermisiniz yeniyimde buralarda:KK1::KK1::KK1:

ee ceyda neler yaptınız bugün anlat bakemm :)

slm kızlar.ceyda günün nasıl geçti.fotolara baktım.ne güzel canım................

önce kahve Dünyası' nda buluştuk, kahveler içildi, ilk sohbetler orada yapıldı vs.. tabii bizim için ayrılmış olan bölümde oturuyorduk ve herkes bize bakıyordu. Kim bilir milletşn aklından neler geçmişti. Daha sonra yemek için alt kata indik, fotoğraflarda da görüldüğü üzere upuzun bi masa yaptık. yedik, içdik, güldük, kimi zaman dertleşttik. Kısacası çok sıcak, içten,samimi bir gündü. HErkes harikaydı :KK16: İŞte Kk dayanışması, işte KK bayanlarının farkı diyorum En Büyük KK

önce kahve Dünyası' nda buluştuk, kahveler içildi, ilk sohbetler orada yapıldı vs.. tabii bizim için ayrılmış olan bölümde oturuyorduk ve herkes bize bakıyordu. Kim bilir milletşn aklından neler geçmişti. Daha sonra yemek için alt kata indik, fotoğraflarda da görüldüğü üzere upuzun bi masa yaptık. yedik, içdik, güldük, kimi zaman dertleşttik. Kısacası çok sıcak, içten,samimi bir gündü. HErkes harikaydı :KK16: İŞte Kk dayanışması, işte KK bayanlarının farkı diyorum En Büyük KK

canım eminim çok eğlencelidir.peki tanıyormuş gibi hissettinizmi birbirinizi................

ohh valla güzelmiş,hakikaten birsürü hatunun olduğu bi masaa insanların ilgisini çekmiştir tabii:)

bana dediysen eğer hoşbulduk....................

ivet cnmm :) sana dedimmm .sen ve yeni gelen tüm gacılara :)

kesinlikle canım.. herkes birden muhabbete daldı valla kimse yabancılık çekmedi :KK1:
çok hoş canım kıskandım bak şimdi..:KK1:
ohh valla güzelmiş,hakikaten birsürü hatunun olduğu bi masaa insanların ilgisini çekmiştir tabii:)

ivet cnmm :) sana dedimmm .sen ve yeni gelen tüm gacılara :)

nasılsın canım.................

X