Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

iyiyim cnm seni sormalı,neler yapıosun bakalım,kimseciklerde yok bu akşam genelde bir iki kişi olurdu ama :)

bende iyiyim sağol....belki biraz sonra düşerler:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:yamukprenses istanbullu bayanların buluşma topiğinde....bende oraya bakıyodum...keşke bizde gidebilseydik....

selamlar bende geldim aranıza :)) nasılsınız:KK8:

hoşgeldin cnm:)

bende iyiyim sağol....belki biraz sonra düşerler:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:yamukprenses istanbullu bayanların buluşma topiğinde....bende oraya bakıyodum...keşke bizde gidebilseydik....

ya canım bende valla şimdi resimlere baktım çok özendim ya,keşke gidebilseydik bugün benim misafirlerim vardı,şimdi oturdum popocağızımın üstüne :) çok keyifli gözüküolar walla :SSSSSSSSSSSs

hoşgeldin cnm:)

ya canım bende valla şimdi resimlere baktım çok özendim ya,keşke gidebilseydik bugün benim misafirlerim vardı,şimdi oturdum popocağızımın üstüne :) çok keyifli gözüküolar walla :SSSSSSSSSSSs

evet...neyse en azından resimlerini görebildik....ceydayı merak ediyodum ben de....iyi oldu gördüm....

hemşireyim ben düzcede yaşıyorum 1 ekimde düğünüm var nişanlıyım hatta yarın 6 30 da kalkıp işe gidicem :// berbat bişi pazar günü çalışmak yeşim ben bu arada sizler?

hemşireyim ben düzcede yaşıyorum 1 ekimde düğünüm var nişanlıyım hatta yarın 6 30 da kalkıp işe gidicem :// berbat bişi pazar günü çalışmak yeşim ben bu arada sizler?

memnun oldum bende candan....bende 1 buçuk yıllık evliyim 21 yaşındayım,ev hanımıyım.bu arada tebrik ederim..:KK71:

selam hatun gızlar.. :KK71:

valla bugün çolk yorgunum ama bir o kadar da keyifliyim, mutluyum. :KK66::KK66:Harika bir buluşma oldu sizlerin de orada olmasını çooook isterdim gerçekten.. :KK69::97:

hoşgeldin tatlım :KK71:, şimdiden hayırlı olsun.

Ben Ceyda, 24 yaşındayım. 2.5 senelik evliyim, bebişim yok. İstanbul' da oturuyorum.:KK34:

selam hatun gızlar.. :KK71:

valla bugün çolk yorgunum ama bir o kadar da keyifliyim, mutluyum. :KK66::KK66:Harika bir buluşma oldu sizlerin de orada olmasını çooook isterdim gerçekten.. :KK69::97:

slm ceyda
evet resimlere baktım
en çok senii merak ediyodum
bi dahakine inş gelebilirim...

pazar günü ne işiymiş bu böyle bacım :) buarada bende 16 ekimde evlenmiştim :)

slm ceyda
evet resimlere baktım
en çok senii merak ediyodum
bi dahakine inş gelebilirim...

kız madem çok merak ettin profilimde albümüm var oraya baksaydın keşke :KK1:

ee beni nasıl hayal ediyordun, nası buldun de bakem :KK51:

valla bir dahaki buluşmaya blacktea ve seni muhakkak bekliyorum ona göre :KK20:

bende 25 ekimde:92::92::92::92::92::92::92:

ben de 1 haziran' da evlendim :KK60::KK60:

kız madem çok merak ettin profilimde albümüm var oraya baksaydın keşke :KK1:

ee beni nasıl hayal ediyordun, nası buldun de bakem :KK51:

valla bir dahaki buluşmaya blacktea ve seni muhakkak bekliyorum ona göre :KK20:

ben de 1 haziran' da evlendim :KK60::KK60:

allah kısmet ederse inşallahh gelicem :)
resimlerde bizde olmalıyızzz :)

X