Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

bi de beraber mi yiyolarmış

ay diyo kaynanam bi de çok gzl yapıyodu valla gene yapsa gene yerim diyo kadıncaaz. ama haklı da yaa çok gzl yapıo kocacım da ne yapsa. böyle özene bezene yaparç. tam bi aşçı edasıyla. aramızda kalsın ama ben biçok yemeği kocamdan öğrendim kızlar

merak etme aramızda çok şanşlısın bunu bil bi kadın yorgun oldugunda önüne hazır yemek gelmesi çok iyi bişey bide hasta olunca

he valla teyzesi adam bile oldu 1yaşına girmeden oğluşum kız bakıyoz süslü bi kız olcak göz bile kırpıyoz

ayy benm yiğen öyleydi.o da 3 yaşında felandı bigün sokakta annesiyle yürüolarmış. sarışın bi kız çocuğu annesiyle yürürken karşılaşmışlar. bizimki kıza bakmya başlamış. annesi demiş oğlum neye bakıon öle. hiiçç anne demiş başını öne eğip ama yengem diodu rezmen kızı süzdü die

benim eşimde yumurta hastası hergün yap yer benim pek yemek sorunum olmaz

bende yemek yoksa illaki olcak demem ekmek arası yapar yerim of bizimki adanzye herşeyiyle hazırlıcan yoksa yemez her akşam pilav olcak olmazsa olmazı kızıyorum bazen bunu bulamayanlarda var niye yemek seçiyosun diye bazende geliyolar bana ananın evinde her şeymi vardı diyorum cevap hazır paşada o anasının eviymiş bu kandi eviymiş her şeyi yapcakmışım anası kaç yaşın da kadınmış

of of of bir yerim şişicek gerçekten acıkmışım ellerine sağlık
ben sana okuma dediydim ama
canım ya ne güzel bi tatlı ismi o öyle prenses tacı tatlısı tarifini yazarsan bende denerim merak etytim

elbette yazarım canım.

Prenses Tacı

Malzemeler

200 gram (13 çorba kaşığı) margarin
1,5 su bardağı un
4 su bardağı süt
1 su bardağı tozşeker
20 adet muzlu bebe bisküvisi
1 paket vanilya
Üzerine:
Üç buçuk su bardağı süt
1 paket kakaolu puding
Yapılışı
Margarini eritin ve unu ekleyin. Bir-iki kez çevirip süt ve tozsekeri ilave edin. Bu karışımı, muhallebi kıvami alana dek, karıştırarak pişirin. Daha sonra ocaktan alın ve vanilyayı katıp, mikserden geçirin. Irice dövülmüş bebe bisküvisini ilave edin. Islatılmiş ve ortasi delikli yuvarlak bir kek kalıbına muhallebiyi dökün. Bir gece buzdolabinda bekletin, Daha sonra kaliptan çıkarıp, servis tabagina alın. Tekrar buzdolabina koyun. Bu arada kakaolu pudingi sütle pisirin. Ilınınca, dolaptan aldiginiz tatlının üzerine gezdirip, dilimleyerek servis yapın.

canım sağol tarifi yazdığın için zaten kerataların büsküvileri tek bile güzel of valla olsa hayır demem akşam akşam

muhteşem görünüyo yaa ellerine sağlık. sütüm yok sadece alınce hemen deniycem yaa...

çok güzel görünüyor ellerine sağlık ben tatlı çok sevmem ama güzele benziyor

canım şimdiki çocuklar çok bilmiş bizimkisi bihteri alcam diye herkese söylüyodu şimdi ondan vazgeçti bu seferde aslıyı alcakmış her gören yandın sen diyo çapkın

canım şimdiki çocuklar çok bilmiş bizimkisi bihteri alcam diye herkese söylüyodu şimdi ondan vazgeçti bu seferde aslıyı alcakmış her gören yandın sen diyo çapkın

valal öyleyse daha çok uğraşırsın sen. yengem yiğene anaokuluna şlk gün gönderirken kızlar senin sadece arkadaşın diye tembihleyip öyle göndermişti. akşam geldiinde de aman zaten içleinde de hiç sarışın yoktu olmuştu cevabı.. daha neler neler. babama dede yaa yarenin kapısına çiçek mi bırakayım mektup mu diye sormuştu. hatta o yaren dediğim kızın kardeşine biz yarenle evlenince çocuumuz olucak sen de dayısı olucan demiş... daha neler neler anlatsam roman olur bizim keratanın aşk hikayeleri

canım sağol tarifi yazdığın için zaten kerataların büsküvileri tek bile güzel of valla olsa hayır demem akşam akşam

muhteşem görünüyo yaa ellerine sağlık. sütüm yok sadece alınce hemen deniycem yaa...

çok güzel görünüyor ellerine sağlık ben tatlı çok sevmem ama güzele benziyor

çok hafif ve leziz bir tatlı hanımlar, bence en kısa zamanda deneyin. ayrıca; ben içine evde varsa eğer muz parçacıkları da ekliyorum. bir de eğer evde toz puding yoksa hazır çikolata sosu da ekleyebilrsiniz. ee şey bi de bebe bisküvisi yerine herhangi bir bisküvi de olabilir. yani petibör gibi

abowwwww .. kı seninki de ağzının tadını biliyo hee

kızlar öyle çok uykum varki yogurt mayalayıp uyuycam öptüm hepinizi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…