Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

valla gezmekten gelene kadar saat 6oldu eşimde gececiydi pilav vardı yanına ben hazırlıcam bugün dedi meşur yemeyi biberli melemen yaptı hazır yaptıya oh hem gez hem yemek yapılsın güzel oluyo

bi gün bende o kutsal kelimeyi duyarmıyım dur bugün yemegi ben hazırlıycam:KK9:

iyilik valla bi yaramazlık hava güzel falan diyonuz burdada güneş vardı pazara çıktım oglumuda alıyım diye düşündüm ama buz gibiydi havaaaaaaaaa

hava soğuk oluyodu ama bu hafta resmen burnum sızladı dışarı çıkınca hele cumartesi of of fenaydı

iyi yapmışsın canım, bugün İstanbul' da da güneşli bir hava vardı :KK16:

ablacım benim misafirim vardı, nele yaptığımı saymayacağım sonra senin canın çekiyo :KK60:

hoşgeldin bacım :82:

hoj buldukbe ya annat annat çekmez çekmez annat:KK66:

evet canım çeksin die sordum zaten akşam yemeğimi erken yediğim için bu saatte acıkıyorum güzel yemekleri duyunca canım çekiyor işte siz anlatın

ayy benmki de yapar arada öle yemek felan. benmki aşçılık yapmı zamanında biliyo ama işine gelince girio anca mutfağa. bugün de yemek vardı ama dedi yumurta istio cnm ii dedim git kır o zmn gitti kendi kırdı yedi hhahaha :))

canı isteyince neler döktürüyoda bugün melemen yaptı ona şükür yolda yorulmuştum zaten bide bulaşık yıkasın tabaklara deyemezsin nasıl sıcak suyla yıkıyo valla makinadan çıkardığım tabaklar okadar sıcak olmuyo nazar deymesin

evet canım çeksin die sordum zaten akşam yemeğimi erken yediğim için bu saatte acıkıyorum güzel yemekleri duyunca canım çekiyor işte siz anlatın

artık cnm çeker mi bilmiyorum ben menümü söylim sana bakim hangisini sevicen :p tavuk çorbası ve patates mücveri bu kadar :p heral de kocam da beğenmedi ki yumurta kırdı kendine :p ama çok gzl de dedi anlamadım hehe

canı isteyince neler döktürüyoda bugün melemen yaptı ona şükür yolda yorulmuştum zaten bide bulaşık yıkasın tabaklara deyemezsin nasıl sıcak suyla yıkıyo valla makinadan çıkardığım tabaklar okadar sıcak olmuyo nazar deymesin

benmki değil bulaşık yıkamak makineye bile koymaz. geçen senelerde erzincana gitmiştim bir haftalığına. geldim gösterio işte bak ev düzenli felan buşalışkarı da düzgün kaldırdım felan diyo baktım hepsini lavabonun içine biriktirmiş. deidm buraya koyana kadar makinaya atsaydın ya. beğenmedin mi diye küsmüştü bi de :p

artık cnm çeker mi bilmiyorum ben menümü söylim sana bakim hangisini sevicen :p tavuk çorbası ve patates mücveri bu kadar :p heral de kocam da beğenmedi ki yumurta kırdı kendine :p ama çok gzl de dedi anlamadım hehe

canım daha ne olsun tadıda güzeldir bazen yumurta krizleri tutuyo heralde bekarlıktan kalma alışkanlıkları bırakamıyolar

canım daha ne olsun tadıda güzeldir bazen yumurta krizleri tutuyo heralde bekarlıktan kalma alışkanlıkları bırakamıyolar

he valla heralde... kaynanama sordum bikere dedim oğlun çok yemek seçio sen nabıodun bekarken diye. dedi bişi apmıodum yemek beğenmeyince yemezdi. gece kalkar kendine tost yapardı. bana da yapardı yerdik beraber dio kadıncaaz :)))

lady ablam sen okuma tamam mı :KK1:

menüdekiler;

- patatesli kıymalı gül böreği
- poğaça
- kuskus salatası
- zeytinyağlı yaprak sarması
- limonlu kek
- prenses tacı tatlısı

canım ya ne güzel bi tatlı ismi o öyle prenses tacı tatlısı tarifini yazarsan bende denerim merak etytim

menüdekiler;

- poğaça
- kuskus salatası
- limonlu kek
- prenses tacı tatlısı

of of of bir yerim şişicek gerçekten acıkmışım ellerine sağlık

he valla heralde... kaynanama sordum bikere dedim oğlun çok yemek seçio sen nabıodun bekarken diye. dedi bişi apmıodum yemek beğenmeyince yemezdi. gece kalkar kendine tost yapardı. bana da yapardı yerdik beraber dio kadıncaaz :)))

bi de beraber mi yiyolarmış :KK60:

menüdekiler;

- poğaça
- kuskus salatası
- limonlu kek
- prenses tacı tatlısı

limonlu kek çok severim şu tatlıyı merak ettim nasıl pratik bişeymi ceyda şerbetli falanmı oluyo anlatsana azucuk:KK24:

X