Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

hoşgeldin cnm. ii sen nasılsın? ben de aynı durumdayım ama bırakıp kalkamıyorum bitürlü
gidicem şimdi,başım ağrıyor çünkü...

kıs sen nerelerdesin nasılsın iyimisin bu arada hoşgeldin canım çok özledik seni

hoşbulduk ablacım,bende sizi özledim,iyiyim canım,sen nasılsın,sigarayı bıraktın dimi tamamen.bende yatıyorum dayanamıycam,herkese iyigecelr...

valal öyleyse daha çok uğraşırsın sen. yengem yiğene anaokuluna şlk gün gönderirken kızlar senin sadece arkadaşın diye tembihleyip öyle göndermişti. akşam geldiinde de aman zaten içleinde de hiç sarışın yoktu olmuştu cevabı.. daha neler neler. babama dede yaa yarenin kapısına çiçek mi bırakayım mektup mu diye sormuştu. hatta o yaren dediğim kızın kardeşine biz yarenle evlenince çocuumuz olucak sen de dayısı olucan demiş... daha neler neler anlatsam roman olur bizim keratanın aşk hikayeleri :p
kız bunlar bi alem cidden ya :KK60:
kıslar sohbet çok güzel ama benim uykum geldi iyi geceler

kızlar öyle çok uykum varki yogurt mayalayıp uyuycam öptüm hepinizi:KK16:
iyi gecler, tatlı rüyalar :KK19:
selam kızlar ben geldim ama çokta uykum var,gözlerim kapanmak üzere,nasılsınz?

tatlım nerelerdesin sen :81: hoşgeldin :KK19:

valal öyleyse daha çok uğraşırsın sen. yengem yiğene anaokuluna şlk gün gönderirken kızlar senin sadece arkadaşın diye tembihleyip öyle göndermişti. akşam geldiinde de aman zaten içleinde de hiç sarışın yoktu olmuştu cevabı.. daha neler neler. babama dede yaa yarenin kapısına çiçek mi bırakayım mektup mu diye sormuştu. hatta o yaren dediğim kızın kardeşine biz yarenle evlenince çocuumuz olucak sen de dayısı olucan demiş... daha neler neler anlatsam roman olur bizim keratanın aşk hikayeleri :p

seninki hepten aşmış of yandınız şimdi kaç yaşında

seninki hepten aşmış of yandınız şimdi kaç yaşında

şimdi 9 yaşında. ya durgunlaştı artık ya da bize anlatmıyo... zaten başka şehire taşındılar fazla da göremiyorum bebeğimi :KK43: en son yanlarına gittiğimizde okul bahçesinde iki kızı almış iki yanına bişiler analtıyodu ama. bilemiorum artık hehehe

oğlanı yatırmıştım kontrol edeyim dedim kalkmış televizyonu açmış seyrediyo yarında fosur fosur uyur 1e kadar

şimdi 9 yaşında. ya durgunlaştı artık ya da bize anlatmıyo... zaten başka şehire taşındılar fazla da göremiyorum bebeğimi :KK43: en son yanlarına gittiğimizde okul bahçesinde iki kızı almış iki yanına bişiler analtıyodu ama. bilemiorum artık hehehe
baksana iki kız falan tam kazanova kesin mavi boncuk aratıyodur hani mavi boncuk kimdeyse benim gönlüm ondadır hesabı

baksana iki kız falan tam kazanova kesin mavi boncuk aratıyodur hani mavi boncuk kimdeyse benim gönlüm ondadır hesabı

en çok da şey hoşuma gider. kendisi esmer hem de kara kaş kara göz ten de kara ama esmer kız görünce buda ne aa kapkara der kendi beazmış gibi hayatta beğenmez esmerleri sarışın mavi gözlü olucakmış kız dediğin ya valla kızlar abartmıyorum haa resmen böyle bir yiğenim var ama biraz da ben yaptım sanırım. giydirirdim yeni yürümeye başladıında daha kot takımları. mahallede turlatırdım. ceketi de tek parmağıyla omzuna attırıp havalı havalı gezdirirdim :KK70: ee etkilendi tabii çocuk o zmanadan kızların ilgisinden :KK70:

8 yaşında görümcem var, öğretmenleri geçende bunlara demiş ki ''bende bi kamera var, herkesin evden eyaptığını, ders çalışıp çalışmadığını görebiliyorum''. dün akşam kaynanam pijamalarını giydirirken bizimki yorganın altına saklanıp öyle giyinmiş. kaynanam da demiş kızım dışarda giyin napıyosun falan. görümce de demiş ki ''ama anne öğretmenim görür ayıp'' :KK60:

X