Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

he bacım napimm

benim bugün misafirim vardı canım, yorulmuşum valla :97:

valla bende gelen giden yok bu aralar. sıkılıyorum evde valla. ders çalışıorum arada ama o da sıkıyo doğal olarak. bugün temizliğe verdim acık kendimi. boşluktan evi pis gelio gözüme mutfağa bi dalmışım her yer çamaşırsuyu oldu aaaaa... deliriyorum sandım bi ara. hiç sevmezdim ben çsuyunu da temizliği de hatta dokunur bana ama insan evde kala kala sıkıntıdan kafayı yiyomuş bugün bunu öğrendim

hoşgeldin canım nasılsın kıslar birşey soracağım bizim topiğe benim bilmediğim bişeylermi oldu kıslar artık gelmiyor baksanıza ev sahibimizde yok inşallah kötü bişey yoktur

valla ablacım biz de senin kadar biliyoruz işte. inş kötü birşey yoktur tabii :26:
yim canım sen nasılsın
iyi

hoş geldin
canım sende hoş geldin

sen de hoşgeldin canım

hoşgeldin canım nasılsın kıslar birşey soracağım bizim topiğe benim bilmediğim bişeylermi oldu kıslar artık gelmiyor baksanıza ev sahibimizde yok inşallah kötü bişey yoktur

valla bilmiorum cnm ama yoktur heralde bişi. ben de bi ara bayaa boşlamıştım topiği. bikaç gündür gene takılabiliyorum. ondan bişiden de haberim yok

canım çok geç toplanıyoruz belki ondan daha gelmezler

kızlar bugün hava çok güzeldi oğluşumuda alıp gezmeye gittim yarında iyi olursa allah bi keder dert vermesse çıkıp gezcem havanın soğuk olmasından çıkamadım kaç günden beri

bizm geç saatte gelen kıslarımızda yok neyse iyi olsunlarda bugün ne yemekler yaptınız bakalım

kızlar bugün hava çok güzeldi oğluşumuda alıp gezmeye gittim yarında iyi olursa allah bi keder dert vermesse çıkıp gezcem havanın soğuk olmasından çıkamadım kaç günden beri

oh ne güzel faydalanın güneşten bolca bende ankaradayım burasıda çok güzeldi

oluyor bazen böyle

bizm geç saatte gelen kıslarımızda yok neyse iyi olsunlarda bugün ne yemekler yaptınız bakalım

valla gezmekten gelene kadar saat 6oldu eşimde gececiydi pilav vardı yanına ben hazırlıcam bugün dedi meşur yemeyi biberli melemen yaptı hazır yaptıya oh hem gez hem yemek yapılsın güzel oluyo

bugün benim kaynana günümdü menüde balık salata her perşembe böyle sözde ayrıldım haftanın yarısı gene onlarla yiyorum:44:

iyi yapmışsın canım, bugün İstanbul' da da güneşli bir hava vardı

ablacım benim misafirim vardı, nele yaptığımı saymayacağım sonra senin canın çekiyo
selam hatunlar ne var ne yok bakem

hoşgeldin bacım :82:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…