Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

valla ne olsun aynı iş bende ütülesem iyi olcak yine kotmu giycem dicek aman hep iş hep iş

valla ne olsun aynı iş bende ütülesem iyi olcak yine kotmu giycem dicek aman hep iş hep iş

bizimkininde aslında öyle kumaş zorunluluğu yokta,buaralar kot giymiyoo sinir ediyo benii kanvasmı nee onlardan giyiyoo ama anam onlarında rengi çok çabuk soluyo,perwool aldım renk koruyan ama yine soldu ya,,
eşim diyoki sen ütülerken böle oluoo,,kız ben napiyim yaa,acaba buharmı basn-mamak lazım biliyomusunuz ???

bu saatte genelde kimsecikler olmuyo....bende öyle bakınıyorum....sen kaç yıllık evlisin nilüfer...seninle hiç birebir sohbetimiz olmadı en azından tanışalım.....

ben 2006 da evlendim 79 doğumluyum 2008 mayısta oğluşum oldu şimdili,k evdeğim 1-2 ay sonra hayırlı bir iş bulursam çalışmaya başlıcam yarışmacılara başarılar

hoşgeldin blacktea nasılsın canım....hayırdır neden halsizsin?????

ayy cnm sorma ya bu aralar dengem şaştı,çok geç yatıyorum sonra geç kalkıyorum işler yetişmiyoo,falan filan derken kendimi kötü hissediyorum bu sferde ???

sen napisinn bakalaımm ????

üzerine tülbent koyarak dene bide öylede zor olur ama....gerçi buharında bi zararı olmaz ama bilemedim:44::44::44::44:

canım tersinden ütüle bide bunu dene bende eşimin toprak rengi kotunu öyle ütülüyorum yoksa rengi deyişiyo

canım tersinden ütüle bide bunu dene bende eşimin toprak rengi kotunu öyle ütülüyorum yoksa rengi deyişiyo

aman napiyim yenisinden alsınn :) ters çevir düz çevirrr onlanmı uğraşcammm :)))

çalışmak iyidir valla kızlar,bi nevi sosyalleşmek ,hayatımız düzene giriyomuş,
ben hep diyodumki çalışırken aman işi bi bırakıyım kendime bakıcam saçıma şöle yaptırıcam yüzüme böyle :) derkeneee daha çok saldım valla,,en azından işe giderken bi şekilde mecbur bakıoduk kendimizee :))

ayy cnm sorma ya bu aralar dengem şaştı,çok geç yatıyorum sonra geç kalkıyorum işler yetişmiyoo,falan filan derken kendimi kötü hissediyorum bu sferde ???

sen napisinn bakalaımm ????

bende aynı en erken bir de kalkıyorum....öyle oluncada olmuyo işte...

valladoğru söyledin hem kendime daha çok vakit ayırıyomuş gibiydim belki boş durmak yaramadı

off kızlar ya bende bankada çalışıodum,4 yıl çalıştım,ama çok mesai çok yorgun oluosun verdikleri parada hiç o çalışmanın hakkı deil,ama yinede erken kalk yat,en a zından düzenli oluyoo :)

ben şimdi çok az çalışarak çok para kazanacağımm bi iş istiyorumm :)))

varmı öle bi iş ??? yokkkkkkkkkkk :)))))))))9

hımm anladımmm.....çocuğu kime bırakıcaksın____????

annem bakıyoduda ablamın doğumu var bu cumartesi ondan 4 aydan beri evdeyim 15 mayıstada kardeşim doğum yaptı annem haliyle onun yanındaydı 1 ay parayla çocuğa baktırdım çocuğun huyu suyu her şeyi değişti yeni teni kendine geliyo bende işten çıkmak zorunda kaldım çocuk anneden başka kimseye emanet edilmiyomuş

kızlar napısunuz bakalım,

ben bi yandan osman seyrediom bi yandan size bakmaya çalışıom bide arada tripoliye bakıyom çok merak ediyorum inş hayırlı haberlerini alırız....

varsa bizede haber ver hem ucuz olsun hem cam kenarı olsun hesabı

az çalışarak çok para kazanmak hayal gibi.....ben bişey sorucam ben bu sene aöf ye kayıt oldum sizce bittikten sonra iş bulabilirmiyimmm.....örgün eğitime göre şansımız az mıdır herkes öyle diyo....

kızlar napısunuz bakalım,

ben bi yandan osman seyrediom bi yandan size bakmaya çalışıom bide arada tripoliye bakıyom çok merak ediyorum inş hayırlı haberlerini alırız....

kaçıp kaçıp gidiyonuz biz öksüz biz yetim yazışıyoz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…