Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

canım allah yardımcınız olsun hepimiz sizin için dua ediyoruz her yeri karıştırıyorlar işte

sağol burası neden karıştı ki çok rahattı buranın halkı anlam veremiyorum.tek dediğim rahat battı.dualarınızı esirgemeyin.ben de vakit geçirmek için hala burdayım.türk kanalarında ki haberler çok abartılı yada öyle ama ben görmüyorum.libi kanallarında hiç bişe yok.bilinmez bir durumda bekliyoruz

mrb herkese tripoli bende bütün gün seni düşündüm tv seyrettikçe durumlar iidir umarım

mrb herkese tripoli bende bütün gün seni düşündüm tv seyrettikçe durumlar iidir umarım

durumlar koca bir bilinmez libya başlıklarına bakarsanız oralara yazdım.sonumuz hayır olsun şimdi yağmur başladı inşallah bu gece olaylar olmaz eşimde eve gelir.

durumlar koca bir bilinmez libya başlıklarına bakarsanız oralara yazdım.sonumuz hayır olsun şimdi yağmur başladı inşallah bu gece olaylar olmaz eşimde eve gelir.

rabbim yardımcınız olsun canım bir süreliğinede olsa tr gelmeyi düşünmüyormusunuz en azından olaylar yatışana kadar başbakan uçak göndermiş diye duydum libyadaki türkler tahliye ediliyormuş

kızlar selam ne var ne yokk bu akşam bakalım,daha kimse toplanmamış ??? nerde bu millett alooo :)))

evet abartı var ama olaylar hızla büyüyor 2 gündür silah sesleri duymaya başladım.en kötüsü lidern oğlunun yaptığı açıklama.inşallah her şey hemen düzelir.

canım çok üzüldüm Türkiyeye gelmeyi düşünmüyormusunuz

eşim beni göndermek istiyor ama kendi gelmiyor.o olmadan gitmek istemiyorum.off ya eşimden hala haber alamıyorum.sürekli arıyorum yok yok yok.eğer netimde olmasa zaten ne yapardım.kızlar dua edin herşey düzelsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…