Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

bide bana hava atıyo geçende ,bunun evi 4 oda bi salon ama ,taaa istanbulun dışı yani neredeysee,herneysee güzel evi var büyük, bizim evimizz küçük gelio galiba ona,diyokiii eşime laf çarpıtıyo biyandanda baana asıll,,taşşşşşş gibi evim varr heralde balkonuna bimem ne yaptıracamm,hayda dedimmm ne alaka şimdii...kız ben varya utancımdan ölürümde tpluluğun içinde böle bişe diyemem...
ne ayıp yaa ne gereksizz laflar bunlarr gözleri maddiyattan başka bişe görmedikleri içinn böyleler
:KK47::KK47::KK47::KK47:

yuh yanii anam hiç utanmıyo bunlar :KK47: yüzsüzün önde gideniymiş bacım seninki yani.. :KK19: evin avrsa var tamam Alalh daha çok versin ama niye patavatsızlık edip de hava atıyosun. amaan bırak yaa o öyle şeyler söyleyince bırak ilgilenme daha çok çatlasın :KK60:

kı bu teyze müsveddesi de ben nişanlıyken eşimin evine geldiydik nişan bohçası getirmeye. oda ordaydı. neyse annemlere falan kendini övüyo yine. bi ara baktım kayboldu ortadan.. ayy içeri bi geldi ki yemin ediyorum ne kadar altını avrsa hepsini takmış geldi ieçri.. üst üste 3 tane altın kolye takmış görgüsüz yaaa annemler onu görünce şok olmuştu :KK53:

:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:
hahahahhaha cidden görgüsüzz hadii 5 6 blezik taksa bişe dememde 3 4 kolye üst üstee ne ölee:KK60::KK60::KK60:

ahahah sizin teyzede bombaymış hee,yani resmen gösteriş budalası desenee :)
bizimkide eşi hediye almış altın bileklik,hatta geçen yol almışmış sözde beğenmemişş takmıyomuş bu yıl hadi takayım demişş :)
nerdeyse gözüme sokacaktı sorayım diyee,bende dedim egosu tatmin olsun madem sorayım diyee :) ordada attı havasını,aslında beğenmiomuştaa iş olsun işte yaa :KK70:

istememem:KK19::KK19::KK19: yan cebime koy yok yok blacktea nın gözüne sok demek istemis:KK60::KK60:
hahaha altınlaa hava atıyolarr yafff

canımm bu duruma eşin bişediomu? biz uyku düzensizliği yüzündenn ters düşmeye başladık öğlen kalkamıyorum gecede yatamıyorum

yoo bişey demiyo elimden geldiğince onu ihmal etemeye çalışıyorum zaten o işe gidiyo sabahları da evde kahvaltı yapmıyo .....

yoo bişey demiyo elimden geldiğince onu ihmal etemeye çalışıyorum zaten o işe gidiyo sabahları da evde kahvaltı yapmıyo .....

benmkide yapmazda gece çok geç yatıyorumm sabaha karşı uyuyorum vallaa sinirleniyo nettee çok duruyorum die bende nete girdimmi, çıkamıyorumm:18::18::18::18: sohbet güzelanacımm ben ne yapimm??:KK68::KK68::KK68:

benmkide yapmazda gece çok geç yatıyorumm sabaha karşı uyuyorum vallaa sinirleniyo nettee çok duruyorum die bende nete girdimmi, çıkamıyorumm:18::18::18::18: sohbet güzelanacımm ben ne yapimm??:KK68::KK68::KK68:

burası da bağımlılık yapıyo valla ......çok sakıncalı:KK23::KK23::KK23::KK23::KK23::KK23::KK23:

merhaba herkese,tripoli seni merak ettim nasılsın,libya iyice karışmış,ayrıca pro üyemi oldun sen

bugün hep burdaydım libya başlıklarını takip ediyorum.kazen pro üye yaptı beni msjlaşmada beklemeler olmasın diye.prenses hiç birşey bilmiyorum evde oturdum yanlız bekliyorum.sabahtan beri eşimden haber alamıyorum.ona en son beni merak etme dedim ama ben onu çok merak ediyorum.

libya başlıklarıan bakarsanız benim yorumları görürsünüz ama durum git gide kötülüyor galiba.sesler eskisinden daha yakın geliyor.telefon hatları kısmen kapalı.bazen açık ama çoğunlukla kapalı eşimi 100. kez arıyorum ve ulaşamıyorum kaynımı arıyorum ulaşamıyorum.eltim aradı oda ulaşamıyormuş.bana tripolide bomba patladı dedi offf ya.eşim iyidir biliyorum hissediyorum iyi olmalı.ama oda bana ulaşamıyor zaten gelsin bırakmıycam onu.

X