Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

yuh yanii anam hiç utanmıyo bunlar :KK47: yüzsüzün önde gideniymiş bacım seninki yani.. :KK19: evin avrsa var tamam Alalh daha çok versin ama niye patavatsızlık edip de hava atıyosun. amaan bırak yaa o öyle şeyler söyleyince bırak ilgilenme daha çok çatlasın :KK60:

kı bu teyze müsveddesi de ben nişanlıyken eşimin evine geldiydik nişan bohçası getirmeye. oda ordaydı. neyse annemlere falan kendini övüyo yine. bi ara baktım kayboldu ortadan.. ayy içeri bi geldi ki yemin ediyorum ne kadar altını avrsa hepsini takmış geldi ieçri.. üst üste 3 tane altın kolye takmış görgüsüz yaaa annemler onu görünce şok olmuştu :KK53:

:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

ahahah sizin teyzede bombaymış hee,yani resmen gösteriş budalası desenee :)
bizimkide eşi hediye almış altın bileklik,hatta geçen yol almışmış sözde beğenmemişş takmıyomuş bu yıl hadi takayım demişş :)
nerdeyse gözüme sokacaktı sorayım diyee,bende dedim egosu tatmin olsun madem sorayım diyee :) ordada attı havasını,aslında beğenmiomuştaa iş olsun işte yaa :KK70:

:KK45:kızlar ben çıkıyorumm öpüyorumm kendinize ii abakın cannlarım
güle güle canımcımm :KK71:
ahahah sizin teyzede bombaymış hee,yani resmen gösteriş budalası desenee :)
bizimkide eşi hediye almış altın bileklik,hatta geçen yol almışmış sözde beğenmemişş takmıyomuş bu yıl hadi takayım demişş :)
nerdeyse gözüme sokacaktı sorayım diyee,bende dedim egosu tatmin olsun madem sorayım diyee :) ordada attı havasını,aslında beğenmiomuştaa iş olsun işte yaa :KK70:

:KK47: ayyy sinir geldi valla kız sen yolla bana eltini ben bi havasını alıp geri postalıyım :KK52: :KK60:

güle güle canımcımm :KK71:

:KK47: ayyy sinir geldi valla kız sen yolla bana eltini ben bi havasını alıp geri postalıyım :KK52: :KK60:

kız all valla yollarım bennnn,yeterki alll :)
hele bide evin küçük kızı gibi benim eşimee abii abii diye bi nazlanışı var,benden iki yaş büyük aslında ama eşim abi oluyoo...gıcık edioo beniii,sürekli senin bu kocan bize bayat pasta aldı,yok bize bi tane uydu alıcısı verdi bu kocan çok adiydi...geçmişten bişiler anlatıp sinir ediyoo,,bi gün diyecem valla sen kocaları karıştırdın galibaa,bişey isteme kocamdan dicem :) ama eşim diyoki çok ağır olur öle deme :)

ay allahtan eltim yok.:KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76:

şanslısınn dicem ama sende kaynanadan gülmedin be cnm :S

Kızlar ben de kaçayım artık.. :KK55::KK55: saat epey geç olmuş

hepiniz öpüldünüz :KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71:

iyi geceler bebek,,,buarada bak ne dicem sana MUDO nun ev concept bölümleirnde,yani outlet lerinde acayip güzel dekoratif şeyler var senlen benim zevkime uygun haberin ola :)))

hiç yaa evdeyim öle gece uyumak bilmiyorum sabahta uyanamıyorum.....yani öğlen:KK9::KK9::KK9:
aslında bu sene aöf ye kayıt oldum nisan da sınavlar var çalışmam lazım ama bende bi türlü istek yok.....

valla bende aynıyım öğlen bir ikiii yi buluyo kalkmam ,aslında hiç hoşnut değilim bu durumdan ama ne yapayımm :S valla insan evde olunca rahata verioo kendinii,,,,

evet bende sevmiyorum ama geç kalkııncada akşam uyku gelmiyo....bazen yapılacak işler bile kalıyo çok kızıyorum kendime....:KK22::KK22::KK22:

evet bende sevmiyorum ama geç kalkııncada akşam uyku gelmiyo....bazen yapılacak işler bile kalıyo çok kızıyorum kendime....:KK22::KK22::KK22:

sorma valla,ben bide kursa başladım ingilizce..ama yarın ders geç allahtann napıcam bşilmiyorumm,en iyisi bende yatayımmm :KK43:(( sanada iyşigeceler cnm...

kızlar selam eşim gelmeden bi girim dedim:)) haberleri seyrediyorum da libya fena halde karışmış...

Allah oradaki türk vatandaşları korusun tiropili durumu inşallah iyidir:KK43:(

X