Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

ayy sormma yaa bende dertliyim bu konudann,
sürekli bi üstünlükk yaratma çabasında,ben asla kimseye hava atmam öle asla üstten bakmam,hatta utanırım bile biri aman yanlış anlamasın artistllik yapıorum sanmasın die,ben ne kadar hoşgörülüysemm bu okadar hava atmaya çalışıoo bana ...bende gıcık oluyorum,eşim diyoki bırak o eziği sen ama işte insan takıo yinede kafasınaa :S:S:S

aynısı bizde var ger konuda bilgi sahibi ordinryüs profesör mübarek bilmediği hiç bir şey yok ama komik oluyo farkında değil herşeyi ben bilirim en doğrusu benim ufff sinir olurum böyle tiplere o da geldi beni buldu

ne güzel canım maaşallah dekorasyona bayıldım, zevklerimiz de benziyor :KK34: senin banyo fayansların hangi marka canım? bizim müteahhit kütahya seramik kullanacakmış. ktahya seramiğe baktım, bu renk bulamadım :KK50:

ya cnm galiba vitra bizimki,kutuda yokki hiç baksam üstüne ,ama kütahyada da buna yakın renkler vardır heralde ...bende bakarım bi senin için :)

bende 3 tane görümce var, Alalh' tan bi de elti melti yok :KK52:

eltin olmadığı için çok ama çokk şanslısınnnnnnnn :))))))))))

anaaamm saat üç olmuş kıı ben sabah erken kalkcam okul var malum bu konuya yarın devam edelim hadi öptüüm he:KK54::KK54:pinizi ii geceler

aynısı bizde var ger konuda bilgi sahibi ordinryüs profesör mübarek bilmediği hiç bir şey yok ama komik oluyo farkında değil herşeyi ben bilirim en doğrusu benim ufff sinir olurum böyle tiplere o da geldi beni buldu

kız biz yoksa aynı kişidenmi söz ediyoruzzz :))))
bizimki tamamenn eziklikten yapıoo biliyorum ama gelde sinirlenme işte :)

kız bırakıp ta gidemiyom bizimkide öyle tamamen eziklikten bide biraz kıskançlık var diyo eşim ben ilk gelinim görümcemle kardeş gibiyiz herşeyini bana sorar anlatır çekemiyo diyo eşim

anaaamm saat üç olmuş kıı ben sabah erken kalkcam okul var malum bu konuya yarın devam edelim hadi öptüüm he:KK54::KK54:pinizi ii geceler

iyi geceler sanaaa :)))

Valla bebeğim tek gelin olunca da herşeye ben koşmak zorunda kalıyorum. o da zor yanii :97:

doğrudur haklısın,herşeyin var bi zorluğu ama,hırss sinir stres çekmekten iyidir :)))
düşün yani bizimki diyomuşki daha benim düğün olmadan kaynanama,,anne onada bilezik takcakmısınız,oda demişki kızım heralde sana ne takıldıysa onada takılcak, zannediyoki herşey onunn...

kız öylelri kompleksli oluyor işte.. benim de eşimin bi çatlak teyzesi var Almanya' da yaşıyor. kadını b. görseniz alalhım hareketleri falan delirtiyor insanı yaaa :KK47: ona sürekli diceksin ki ' ay ne güzelsin, 4 çocuğun var ama hala çok gençsin ' bilmem neee.. ya görümcemin kocasına demiş ki ; '' bana bi baksana benim 4 çocuğum var inanabiliyor musun?? kim der ki bana 4 çocuklu kadın diye.. senin karın bi doğum yapsın benim telefonlarımı aşındıracak teyze nasıl böyle genç ve güzel kalıyorsun diye. '' demiş. görümcemin kocasına diyor ya terbiyesiz... :KK47::KK47: :KK57:

doğrudur haklısın,herşeyin var bi zorluğu ama,hırss sinir stres çekmekten iyidir :)))
düşün yani bizimki diyomuşki daha benim düğün olmadan kaynanama,,anne onada bilezik takcakmısınız,oda demişki kızım heralde sana ne takıldıysa onada takılcak, zannediyoki herşey onunn...

bunlar kafayı bizimle bozmuş kardeş kendi halleine bırakmak lazım ben artık onu duymuyo gibi yapıyom cevapda vermiyom sölediklerine ama fena halde karnım şişiyo sonra

hadi tmm tmm bu defa hakkettem gidiyom yarın devam ederiz inş... bi de evi boya badana yaptırcam fikirlerinize iht. var onuda sonra konuşuruz...bye bye:KK5::KK5::KK5:

Tövbe yaaa... heralde takıcaklar lafa bakk :KK47: o gelinse sen de gelinsin yani. kaynanan iyi demiş :KK9:

kız öylelri kompleksli oluyor işte.. benim de eşimin bi çatlak teyzesi var Almanya' da yaşıyor. kadını b. görseniz alalhım hareketleri falan delirtiyor insanı yaaa :KK47: ona sürekli diceksin ki ' ay ne güzelsin, 4 çocuğun var ama hala çok gençsin ' bilmem neee.. ya görümcemin kocasına demiş ki ; '' bana bi baksana benim 4 çocuğum var inanabiliyor musun?? kim der ki bana 4 çocuklu kadın diye.. senin karın bi doğum yapsın benim telefonlarımı aşındıracak teyze nasıl böyle genç ve güzel kalıyorsun diye. '' demiş. görümcemin kocasına diyor ya terbiyesiz... :KK47::KK47: :KK57:

puhahahha :))) kaç yaşında bu hatunn :)))

bizimkide geçen misafir gelmiş kaynanamlara,buda orda ,demişlerki misafirler giderken kaynanama ay ne güzel gelinin var,,,,neyse gitmişler ,sonra bu kaynanama diyomuşki anne onlar öyle dediğinde sen niye ,evet çok güzeldir gelinim demedin ???? :KK60::KK60::KK60:

puhahahha :))) kaç yaşında bu hatunn :)))

bizimkide geçen misafir gelmiş kaynanamlara,buda orda ,demişlerki misafirler giderken kaynanama ay ne güzel gelinin var,,,,neyse gitmişler ,sonra bu kaynanama diyomuşki anne onlar öyle dediğinde sen niye ,evet çok güzeldir gelinim demedin ???? :KK60::KK60::KK60:

:KK60::KK60::KK60:

kı harbi manyakmış buu.. yok bacım kesin kompleksli bu kessinnn..

buarada eşmin teyzesi olacak cadu 37 yaşında

bide bana hava atıyo geçende ,bunun evi 4 oda bi salon ama ,taaa istanbulun dışı yani neredeysee,herneysee güzel evi var büyük, bizim evimizz küçük gelio galiba ona,diyokiii eşime laf çarpıtıyo biyandanda baana asıll,,taşşşşşş gibi evim varr heralde balkonuna bimem ne yaptıracamm,hayda dedimmm ne alaka şimdii...kız ben varya utancımdan ölürümde tpluluğun içinde böle bişe diyemem...

bide bana hava atıyo geçende ,bunun evi 4 oda bi salon ama ,taaa istanbulun dışı yani neredeysee,herneysee güzel evi var büyük, bizim evimizz küçük gelio galiba ona,diyokiii eşime laf çarpıtıyo biyandanda baana asıll,,taşşşşşş gibi evim varr heralde balkonuna bimem ne yaptıracamm,hayda dedimmm ne alaka şimdii...kız ben varya utancımdan ölürümde tpluluğun içinde böle bişe diyemem...

yuh yanii anam hiç utanmıyo bunlar :KK47: yüzsüzün önde gideniymiş bacım seninki yani.. :KK19: evin avrsa var tamam Alalh daha çok versin ama niye patavatsızlık edip de hava atıyosun. amaan bırak yaa o öyle şeyler söyleyince bırak ilgilenme daha çok çatlasın :KK60:

kı bu teyze müsveddesi de ben nişanlıyken eşimin evine geldiydik nişan bohçası getirmeye. oda ordaydı. neyse annemlere falan kendini övüyo yine. bi ara baktım kayboldu ortadan.. ayy içeri bi geldi ki yemin ediyorum ne kadar altını avrsa hepsini takmış geldi ieçri.. üst üste 3 tane altın kolye takmış görgüsüz yaaa annemler onu görünce şok olmuştu :KK53:

:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

X