Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

canım yer koyu renkten,sol taraf koyu renk arada bordür var diğer taraf açık renkten ,yerin koyu olması zaten çok kullanışlı,açık renk kısmıda zaten hafif krem gibi yani hep çok temiz gözüküyo,o bordürdende her duvarda bi sıra şeklinde var..
duşakabinin içi normal duşakabin altlığı var cnm ..

Yardımcı olduğun için sağol tatlım :KK16:

ne olsun be canım aynı hikayeler genelde biz eltiyle köşe kapmaca oynuyoz şimdi ordan geldim içim şişti walla ufff

hee bende aynı valla,elti diyince orada bi duracan zatenn,bizimkinin malını yiyorum sankii,,,çok gıcık yaa..
ama ben kaynanamı çok severim ,allah biliyo ya annem gibi seviyorum kadınıı...

http://www.kadinlarkulubu.com/kendi-el-emeklerimiz/421221-el-emegim-goz-nurum.html
KIZLAR BUNLAR BENİM YAPTIKLARIM BAZILARINI ANNEM YAPMIŞTI BAKIN BAKALIM BEĞENECEKMİSİNİZ

güzelmiş cnmm,benim çeyizimdede dolu bunlardan ama kullanamıyorumkii:) bi havluları bide patikleri:)

Yardımcı olduğun için sağol tatlım :KK16:

ni demek bebişş :) bende yaklaşık 4-5 ayy önce deli gibi uğraştımm bunlarlann :) ohh nihayet kafam rahattt :) elimden geldiğince fikir vermeye veya yardımcı olmaya çalışırımm muczxxx:KK16:

Son düzenleme:
hee bende aynı valla,elti diyince orada bi duracan zatenn,bizimkinin malını yiyorum sankii,,,çok gıcık yaa..
ama ben kaynanamı çok severim ,allah biliyo ya annem gibi seviyorum kadınıı...

benimde kaynanamla görümcemle problemim yok çok şükür, ufak tefek rahatsızlıklar olmuyo değil tabii ama anne kız arasında bile oluyo ben onları hoş görüyomda bu elticikler zor walla işimiz sabretmek bazen zor oluyor

benimde kaynanamla görümcemle problemim yok çok şükür, ufak tefek rahatsızlıklar olmuyo değil tabii ama anne kız arasında bile oluyo ben onları hoş görüyomda bu elticikler zor walla işimiz sabretmek bazen zor oluyor

ayy sormma yaa bende dertliyim bu konudann,
sürekli bi üstünlükk yaratma çabasında,ben asla kimseye hava atmam öle asla üstten bakmam,hatta utanırım bile biri aman yanlış anlamasın artistllik yapıorum sanmasın die,ben ne kadar hoşgörülüysemm bu okadar hava atmaya çalışıoo bana ...bende gıcık oluyorum,eşim diyoki bırak o eziği sen ama işte insan takıo yinede kafasınaa :S:S:S

güzelmiş cnmm,benim çeyizimdede dolu bunlardan ama kullanamıyorumkii:) bi havluları bide patikleri:)

ni demek bebişş :) bende yaklaşık 4-5 ayy önce deli gibi uğraştımm bunlarlann :) ohh nihayet kafam rahattt :) elimden geldiğince fikir vermeye veya yardımcı olmaya çalışırımm muczxxx:KK16:

ne güzel canım maaşallah dekorasyona bayıldım, zevklerimiz de benziyor :KK34: senin banyo fayansların hangi marka canım? bizim müteahhit kütahya seramik kullanacakmış. ktahya seramiğe baktım, bu renk bulamadım :KK50:

bende 3 tane görümce var, Alalh' tan bi de elti melti yok :KK52:

X