Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

ikizcim bende senin gibiyimdir her şeyim uyumlu olacak takıntım vardır arkadaşlara falan gittiğimde terlik yemeni falan götürmemiş olursam arkadaş kıyafetimin rengine bakıp öyle veriyor şimdi renkleri uymazsa sen giymezsin diyo :KK52:

benim büyük oğlanda geçen gün gelmişş anne bu kıyafetimin altına hangi çorabımı giysem uyar diye bana soruyo bir de :KK60:

ben biraz takıntılıyım.o yüzden evde eşarpları koyacak yer kalmıyor.........

$morrrr.jpg

niye olmuyooo yaaaa :SSSSSSSSSSSSSs

ben biraz takıntılıyım.o yüzden evde eşarpları koyacak yer kalmıyor.........

benimde canım öyle walla ama geçen hafta bi kriz geldi bana bir kaç tanesi hariç hepsini kuzenime gönderdim.. yenisine sağlık dicem ama kocişimin pek sevinceğini sanmıyorum....

:KK52::KK52::KK52::KK53:

hayatık gördüm şimdi çok güzel yüzünü sen mi karalıyon

ben karaladım cnmm,ya bu sayfalara koyduğum resimleri silmeyi bilmiyorum :) o yüzden karaladım bende :))))
bu elbiseyi de daha yeni aldım 2 hafta önce bi kez giydim daha ,eşimin kuzenin nişanına gittik :)

ben karaladım cnmm,ya bu sayfalara koyduğum resimleri silmeyi bilmiyorum :) o yüzden karaladım bende :))))
bu elbiseyi de daha yeni aldım 2 hafta önce bi kez giydim daha ,eşimin kuzenin nişanına gittik :)

çok güzel canım resimleri de mesaj düzeltme paneli varya oraya gir resmi sil ordan başka şeyler yaz kaydete bas öyle siliniyo

Kızlar mesajlarınızı mesajı yazdığınız andan itibaren yarım saat içinde silme hakkınız var. Mesajınızın altında yer alan ''mesaj düzenleme paneli' ne tıklıyorsunuz, siliyor ve kaydediyorsunuz. bu kadar :KK34:

aşağıdakii fotoğraftan da bakabilirsiniz

$Ekran Alıntısı3.PNG

canım benim evini çok beğendim gerçekten.. ikea ürünleri de gözüme çarpmadı değil hani :KK52: :KK60::KK60: inşaAllah herzaman mutlu ve huzurlu günler geçirirsin eşinle birlikte canım. Maaşallah maaşallah rabbim kötü gözlerden korusun :KK19:

cydoşş ne dicem sana ,eğer banyon için fayans seçerken benim banyonun fayansının rengi çok kullanışlı cnm aklında bulunsunn :)) ben çok memnunum ama koridorumdaki renk çok açık ve bi toz düşse belli oluyorr :S:S:S onlar biraz uğraştıyoo iştee :S:S:
aynam ve yemek odamdaki çapraz raf ikeadan :) tarz şeyleri seviyorumm :)

ay reklamı görünce aklıma geldi saçlarımı iğrenç yeptı panten.. kk nede koymuşlar reklamı

X