Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

hayatım bu ayakkabıları nerde giyeceğine bağlı...nerde giymeyi düşünüyorsun güzel ama benim tarzım değil kırılmanı istemem canım

yooo niye kırılayım bebeğim,gece dışarıya çıkarsam yada ne biliiimmm düğündür nişandır falan,pişmanmı olmalıyım acaba,offf neyse dursun bakalım

sağol canım benim

sende benimki gibi tuvalet istiyorsun dimi gömme yani

aynennnnn

evet canım tuvaleti seninki gibi istiyorum. tesisatçı kıllık yapıyor ama du bakalım. perde betonmuş orası kırarlarsa olmazmış falan falan
burdayım tatlım karnım acıktı ne yesem diye düşünüyorum o yüzden pek katılım gösteremedim sohbete.valla üşenmesem mantı pişirecem şimdi

valla benim de çok pis mısır patlatasım var
ceyda ve dilekçim siz ne diyorsunuz ayakkabılara,blacktea beğendi ama ben hala şüpheliyim abartılımı diye
Eki Görüntüle 144388 Eki Görüntüle 144389

ben beğendim canım. özel günlerde giyilebilir

kızlar benimde ayakkabı merakım plertform topuk diyolarya eşim katiyen izin vermiyo ya evlenmeden önce giyerdim şimdi tarihe karıştılar:84::84:

kızlar benimde ayakkabı merakım plertform topuk diyolarya eşim katiyen izin vermiyo ya evlenmeden önce giyerdim şimdi tarihe karıştılar:84::84:

ayy benim de çok hevesim var onlara diloşşş benim 17 yaşındaki kıçı kırık görümcem bilem giyiyo bacımm ben de istiyom ama benim kocam da izin vermez

hayatım sakın bana kırılma seni yakın gördüğüm için söyledim:)))

biraz göz yorucu gibi
aşkolsun canım çocukmuyum ben,ışıl ışıl ya ona kapıldım ben ama sonra düşündüm almasamıydım diye çok abartılımı acaba diye...kırılmam tabiiiki

evet canım tuvaleti seninki gibi istiyorum. tesisatçı kıllık yapıyor ama du bakalım. perde betonmuş orası kırarlarsa olmazmış falan falan
ayy bu tesisatçıların hepsi aynı,bizede aynı şeyi demişlerdi,biraz fazla uğraşıp yorulacaklar diye öyle diyorlar uyuzlar ama bak bal gibide oldu.2 sene olsu sorun yok.

bence güzel güzel giy valla,benimde topuklu kırmızı ayakkabılarım var çok şık valla eşim dikkat çekio falan dioo giydirmio ama ,arada izin alıyorum yinede giyiyorummm ohh canıma değsinnn :))

canım sen beğenerek aldıysan gerisi boş boşver giy...
bende öyleyim mağzada iki saat düşünürüm alıyımmı diye eve gelirim keşke almasamıydım derim hatta ben bekarken çanta alcaktım gene böyle düşünüyordum adam bana dediki sen kocayı nasıl seççen

ay sorma bacım çok üşengeç bu adam.. ne dediysem hep tersini söyledi. hele bizim müteahhitin söylediğine bak hele ben dedim ki mutfaak komple fayans olsun tavana kadar. müteahhit d diyo ki ben sadece dolapla tezgah arasını yaptırıcam. niye dedim? ya yenge heryer fayans olursa mutfak soğuk olur bi de yemeklerden buhar olur fayanslardan şıp şıp su damlar.. yok anasını sankim 7-24 yemek yapıcam Alalhım bahanelere bak yaa koptum resmen.. ya mito bi git yat dicektm

mito : müteahhitin kısaltılmışı :82:

kızlar bu arada benim oğlan geldi ayaklarımda sallıyom belim kırıldı gene:92:

anası biizm yerimize iki öp kı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…