Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

canım benim sen kalbini ferah tut kim neden kırılsın ki sen kötü birşey yazmadın. bak ne güzel geniş bir gönlün var, kimseyi ayırt etmeden kucaklayabiliyor değer verebiliyorsun. haydin sen rahat rahat uyu şimdi. görüşürüz tatlım

kız ceyda benim gelin gelcem gün bunlar benim çeyizlik çaydanlığımla çay demlemişler misafirlere ama unutmuşlar ocakta o kadar özenerek almıştır ihlastan simsiyah yapmışlar.yakmışlar güzelim çaydanlığımı annem zor yaptırmıştı ya halıma çay dökmüşler hala izi var çıkmıyo

Yakar o, banyoda da sigara içer. İnadım inat gıçım iki kanat hesabı..
birde deydirmiş yani belli.. Ay sonra nasıl kokar o banyo.. sinir krizleri geçiririm ama napcen be.. Gülü seven dikenine katlanır. kayınvalide olurda bu kadar poku cıkarılmaz ki..

kızlar bu resimleri görüyormusunuz

wuu diloş beybi sarı şekerim benim seni üzerim dermişim

güle güle tatlım hayırlı geceler

ben bekarken kapandım tatlım, 5 sene oldu. ben de elbette kendi isteğimle kapandım.

güle güle ikizcim Allah' a emanet ol

haydin git bacım sen düşüp kalacan şimci pc başında

ne ettiler bacım sana[/QUOTE]

oppsss herkes cıkmış, bende kacıyorum ... kalan kaldıysa iyi uykular diliyorum...

oppsss herkes cıkmış, bende kacıyorum ... kalan kaldıysa iyi uykular diliyorum...[/QUOTE]

tamam canım iyi geceler bende çıkıyorum görüşürüz:))

ne etmediler ki :)) bunlar bi takım kayınvalide takımı. 4 kişiden oluşuyor. Büyük oğlu ve karısı, eski eşi bide kendisi.. hepsi birbirinden bagımsızlar.. Derecelere vurursak 10 üzerinden kayınvalida 9 büyük oglan karısı 10, büyük oğlan 5, kayınbaba 4 ...
Kayınvalide ben anneyim der.. Hersey benim dediğim gibi olacak, herseyi bilmeliyim..
Büyük oglan karısı benden 6 yas kücük köfte, seytan gibi fırsat kollar ortalıgı karıstırır.. Ondan alır sana senden alır onaa..
Büyük oglan kim ne derse ona inanır beni zan altında bırakır..
Kayınbaba, ya onun hakkında pek bişey diyemem simdi Allah yukarda düşününce en iyisi o aralarında ama o da kafadan kontak ne yapacagı belli degil.
işte öyle.. 3 gün sonrada İstanbula bana geliyor kayınvalidecigim.. en son banyoda sıgara içip banyoya dekor diye astıgım tul perdeyi ( nasıl yaptıysa ) yakmayı becermiş.. Şimdi heyecanla bekliyorum ne yapacak diye ..[/QUOTE]

canımm perdee gitti desenee

Son düzenleme:
burda internet sorun olmaya başladı bazen tamamen kesiliyor bazen yavaşlıyor.inşalah olaylar daha büyümeden sorunlar çözülür.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…