Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

çok şükür daha ii olacağız inşallah.sayfayı kolay takip etmek için f5 e basın.hadi tanışalım kimsin necisin falan :)))

simgeyim ben simgeeeeeee :):):):) ankaradan......bekarım aşığım tatlıyım bazen deliyim uykucuyum ii bi sırdaşım :) yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim :)

BEN BERİL selam simge bende muğladan
forumdada yeniiyim bi dolu sorun yaşıyom bu arada)))))

beril hanım bende yeniydim ama çok çabuk adapte oldum buraya.bu topicde ki bayanlar çok hoş sohbet laf lafı açıyor derken vakit akıp gidiyor.hayırdır sorun ne??

ewt cnm.....her sıkıntıda kk var :)insan bazen çevresindeki kişilere anlatamıyo derdini ama burda daha rahat ve samimi oluyo :)

ewt cnm.....her sıkıntıda kk var :)insan bazen çevresindeki kişilere anlatamıyo derdini ama burda daha rahat ve samimi oluyo :)

evet ilkkez sohbet etmeye çalışıom bende güsel vaktimiz

olduğunda iyi olur))

beril hanım hoş geldiniz sohbetimize bu topiğe takılanlar daha geç vakit gelirler gece 12 falan hareketlenri burası ve forum takipte cevap yazmak istediğiniz bir şey olunca o yazıya sağ tıklayın ve yeni sayfada aç yapın burda sohbeti takip etmek içinde f5 i kullanın tekrar hoş geldiniz.

ben paylaşmayı yazı yazmayı araştirdiğimı paylaşmayı severim foruma yaziim dedim olmadı onu sölüyomm neyse bulurum kullana kullana

X