Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

geldim kızlar..

ben şaşıyorum 4 gün bana zor geliyo pedle durmak benim oğlum 3 yaşına geldi hala bezleniyo nasıl duruyo bu çocuk bezle anlamam tuvalate yapmicam diyo beze yapıcam diyo ya

ben 27 yaşında ev hanımı 2.5 yaşında bir oğlu bir kocası olan bir bayanım ikizler burcuyum yarışmacı arkadaşlara başarılar dilemiyorum:82::82:

27 yaşında 2,5 yaşında çoçuk, Ehhh ben geç kalmışım hemen gidip yapmam lazım ama bey evde yok sehir dışında napcez :))))

açıkta çok güzelsin ama tesettür inan çok yakışıyor(bende tesettürlüyüm).

sağol ikizcim..

öyle mi canım senin tsettürlü olduğunu bilmiyordum ben :26:

Canım ben okul döneminde falan uzunca bir süre kızıl saç rengi kullandım - ki o zamanlar tesettürlü değildim. Beyaz tenli ve yeşil gözlü olduğum için herkes kızıldan başka birşey tercih etme dedi. Neyse tamam iyi güzel de sıkılmıştım artık. Kestane rengi kulladım br süre, evlendikten sonra eşşim bu kez kızıl diye tutturunca yine kızıla döndüm.. geçen sene yine koyu renge boyattım saçım dinlensin diye.. şimdi ise artık farklı birşeyler denemek istedim hem eşime de hoş görünsün diye ve röflede karar kıldım Allahtan eşim de çok beğendi.

Röfle yaptırdığım gün kayınvalidem de bendeydi.. eşim eve geldi haberi yok boyattığımdan bi de fön falan çektirmiştim makyaj yaptım vs.. eve geldi benimki neyse kaynanama diyo ki' anne ceyda nerde'' kaynanam da gülüyo falan. sonra dedi ki eşim ' bu daha güzelmiş ya ben bunu alıcam' bi ta ne patlattım eşime aşkım sen olayı aştın kendi kendini kıskanıyon dedi

canlarım bende gidiyom uyku geldi başa gitmiyor ne fayda uyumak lazım benim oğlanda birkaç gündür sürekli mızıldayarak uyuyor mu desem uyuyamıyor mu desem ondan hadi yarın allah nasip ederse görüşürük öptüm hepinizi...

iyi geceler canım.bende kaçıyorum.görüşürüz.öpüldünüz...........

rabbim bizibuluşturuyo desenize bende rabbim kabul ederse tesettürlüyüm mutluyum gururluyum rabbim ömrümün sonuna kadar da böyle olmayı nasip etsin inş...

amin canım benim için insan iyi insan olsun açık kapalı hiç farketmez insan ayırmam herkesle konuşurum ve en korktugum şey kalp kırmak şöyle çatır çatır kalp kırıyolar ya yapamıyorum ben neyse sydcim sildim canım ugraştırdı biraz ama becerdim kızlar saat üç ben gidiyim uyuyum artık sabah kalkamıyorum iyigeceler hepinize

Ne güzel birisin sen. Bayıldım. Açıkta güzel kapalı ayrı bi güzel.

EstağfuruAllah teşekkür ederim
geldim kızlar..

ben şaşıyorum 4 gün bana zor geliyo pedle durmak benim oğlum 3 yaşına geldi hala bezleniyo nasıl duruyo bu çocuk bezle anlamam tuvalate yapmicam diyo beze yapıcam diyo ya

zor bi dönemdesin bacım ama geçer merak etme alışır tuvalete.. sen fazla üstün gitme yine de elbette sen annesin bilirsin işini ama hani doktorlar diyo ki çocuklara bu konuda baskı yaptıkça daha fazla inatlaıyorlarmış ve çocuklar için dışkısını tuvalete bırakmak kolay değilmiş, vücutlarında bir parçayı terkediyor hissine kapılıyorlarmış
27 yaşında 2,5 yaşında çoçuk, Ehhh ben geç kalmışım hemen gidip yapmam lazım ama bey evde yok sehir dışında napcez :))))
benim yaşım 24 çocuk olana kadar 26 olur heralde :97:
Biz sık sık geliyoruz. Her geldikce cinlerim tepeme cıkıyor. Kayınvalide ve ekibi hepsi orada cunku.. Antebi seviyorum ama sevdirtmiyorlar..
sen demi dertlisin bacım ahh ne isterler anlamam

hayattım geçen gün kakasını yaptırdım tuvalete oyunla yaptı döndü sifonu çektiğimde kakasına güle güle bay bay dedi şaşırdım kaldım...

banane diyo beze yapçam sırf üşendiğinden yapmıyo yoksa herşeyden haberi var ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…