Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

herhalde canım mühim olan kafalar uyuşsun insanları sevmiyorum açık kapalı diye gurplandırmak topicimiz çok güzel şen şakrak hepte böyle kalsın:KK52:

tabiki canım.ben aylardır burdayım.ilk defa söyledim türbanlı olduğumu(konu olduda).önemli olan uyuşmak.tatlı sohbet,dertleşmek.

kızlar bu resimleri görüyormusunuz[/QUOTE]

wuu diloş beybi:KK23: :KK19: sarı şekerim benim seni üzerim dermişim :KK60:
canlarım bende gidiyom uyku geldi başa gitmiyor ne fayda uyumak lazım benim oğlanda birkaç gündür sürekli mızıldayarak uyuyor mu desem uyuyamıyor mu desem ondan hadi yarın allah nasip ederse görüşürük öptüm hepinizi...:KK54::KK54:

güle güle tatlım hayırlı geceler :KK19:
ceydacım bende 8.5 yıldır.yani evlendiğimden beri.kendi isteğimle tabiki.çok şükür.kapalıyım.........
ben bekarken kapandım tatlım, 5 sene oldu. ben de elbette kendi isteğimle kapandım.:KK34:
iyi geceler canım.bende kaçıyorum.görüşürüz.öpüldünüz...........:KK9::KK9:

güle güle ikizcim Allah' a emanet ol:KK71:
amin canım benim için insan iyi insan olsun açık kapalı hiç farketmez insan ayırmam herkesle konuşurum ve en korktugum şey kalp kırmak şöyle çatır çatır kalp kırıyolar ya yapamıyorum ben neyse sydcim sildim canım ugraştırdı biraz ama becerdim kızlar saat üç ben gidiyim uyuyum artık sabah kalkamıyorum iyigeceler hepinize:KK16:
:KK34: haydin git bacım sen düşüp kalacan şimci pc başında :KK60: :KK19:
ay ben şu yaklaşık 2 senelik evliliğim ve onun öncesini anlatsam roman olur. Çok mağdurum çookk :))
:KK59::KK59: ne ettiler bacım sana

EstağfuruAllah teşekkür ederim :KK69:

zor bi dönemdesin bacım ama geçer merak etme alışır tuvalete.. sen fazla üstün gitme yine de elbette sen annesin bilirsin işini ama hani doktorlar diyo ki çocuklara bu konuda baskı yaptıkça daha fazla inatlaıyorlarmış ve çocuklar için dışkısını tuvalete bırakmak kolay değilmiş, vücutlarında bir parçayı terkediyor hissine kapılıyorlarmış :KK50::KK34:

benim yaşım 24 çocuk olana kadar 26 olur heralde :97:

sen demi dertlisin bacım ahh ne isterler anlamam :KK47:

evet görüyoruz. Yaw sen o kadar kilolu degilsin bende duba bişey sandım seni...
Allah iyiliğini :))

Ben değilim beni de öylesine buluşturdu galiba :)))

yanlış birşey sölemedim umarım hani genellerler ya kapalı olunca sanki internete falan giremezsin diye ondan yoksa açık ya da kapalı hepimiz bayanız ve rabbimin kullarıyız yoksa kimsenin kimseden bi farkı yok herkesin herkesle bir buluşma noktası vardır ve alacağı bir ibret biz farklılıklarımızla güzeliz zaten ben herkesi çok severim beni üzenler hariççç mevlana ne demiş yaradılanı severim yaradandan ötürü... öptüm hepinizi..

tabiki canım.ben aylardır burdayım.ilk defa söyledim türbanlı olduğumu(konu olduda).önemli olan uyuşmak.tatlı sohbet,dertleşmek.

tabi canım biliyorum niyetini senin sonra özelden yazrım ben sana başıma gelenleri hadi ben kaçtım şimdikbayyyyyyyyyy beni özleyin anacım:94:

herhalde canım mühim olan kafalar uyuşsun insanları sevmiyorum açık kapalı diye gurplandırmak topicimiz çok güzel şen şakrak hepte böyle kalsın:KK52:
:KK64::KK64::KK64::KK62::KK62::KK62::KK24::KK24::21::21::21::89::KK60::KK19::KK76::KK76:
hayattım geçen gün kakasını yaptırdım tuvalete oyunla yaptı döndü sifonu çektiğimde kakasına güle güle bay bay dedi:KK53: şaşırdım kaldım...

banane diyo beze yapçam sırf üşendiğinden yapmıyo yoksa herşeyden haberi var ya
:KK60: kı bu çocuklar bi alem..

artıkın oyunla moyunla alışıcak bacım napan :KK61:

ceyda çabuk söyle resimleri nasıl silcem ben

mesaj düzenleme paneli yazar canım fotoğrafları eklediğin mesajın altında. oraya tıkla fotoları sil bacım kaydete bas. :KK34:

canlarım ben de çıkıyorum.. kendinize çok iyii bakın. Hayırlı geceler, tatlı uykular diliyorum hepinize :KK71:
:KK19:
:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

kızlar bu resimleri görüyormusunuz

ben bekarken kapandım tatlım, 5 sene oldu. ben de elbette kendi isteğimle kapandım.:KK34:

:KK59::KK59: ne ettiler bacım sana[/QUOTE]

ne etmediler ki :)) bunlar bi takım kayınvalide takımı. 4 kişiden oluşuyor. Büyük oğlu ve karısı, eski eşi bide kendisi.. hepsi birbirinden bagımsızlar.. Derecelere vurursak 10 üzerinden kayınvalida 9 büyük oglan karısı 10, büyük oğlan 5, kayınbaba 4 ...
Kayınvalide ben anneyim der.. Hersey benim dediğim gibi olacak, herseyi bilmeliyim..
Büyük oglan karısı benden 6 yas kücük köfte, seytan gibi fırsat kollar ortalıgı karıstırır.. Ondan alır sana senden alır onaa..
Büyük oglan kim ne derse ona inanır beni zan altında bırakır..
Kayınbaba, ya onun hakkında pek bişey diyemem simdi Allah yukarda düşününce en iyisi o aralarında ama o da kafadan kontak ne yapacagı belli degil.
işte öyle.. 3 gün sonrada İstanbula bana geliyor kayınvalidecigim.. en son banyoda sıgara içip banyoya dekor diye astıgım tul perdeyi ( nasıl yaptıysa ) yakmayı becermiş.. Şimdi heyecanla bekliyorum ne yapacak diye ..

en korktuğum şey yanlış anlaşılmak umarım öyle değildir burada çok güzel vakit geçiriyoruz... hiç bir şeyin aramıza girmesini istemem ayrımcılık yapmak en son düşündüğüm şeydir aaaaa ben şincik uyku da uyuyamam ya kırıldılarsa diye.. çok korkkarım kalp kırmaktan walla bakın kıslar kırılan falan varsa özür dilerim haklarını helal etsinler... ne demiş hz ömer kabenin karşısına geçip "ey kabe seni on defa yıkar on defa yeniden yaparım ama kırılan bir kalbi yeniden yapamam" o yüzden kkalp kırmak istemem belki bir kaç gündür aranızdayım ama hepinizi çok sevdim :KK59::KK59:

ne etmediler ki :)) bunlar bi takım kayınvalide takımı. 4 kişiden oluşuyor. Büyük oğlu ve karısı, eski eşi bide kendisi.. hepsi birbirinden bagımsızlar.. Derecelere vurursak 10 üzerinden kayınvalida 9 büyük oglan karısı 10, büyük oğlan 5, kayınbaba 4 ...
Kayınvalide ben anneyim der.. Hersey benim dediğim gibi olacak, herseyi bilmeliyim..
Büyük oglan karısı benden 6 yas kücük köfte, seytan gibi fırsat kollar ortalıgı karıstırır.. Ondan alır sana senden alır onaa..
Kayınbaba, ya onun hakkında pek bişey diyemem simdi Allah yukarda düşününce en iyisi o aralarında ama o da kafadan kontak ne yapacagı belli degil.
işte öyle.. 3 gün sonrada İstanbula bana geliyor kayınvalidecigim.. en son banyoda sıgara içip banyoya dekor diye astıgım tul perdeyi ( nasıl yaptıysa ) yakmayı becermiş.. Şimdi heyecanla bekliyorum ne yapacak diye ..

valla güzelim Allah sana kolaylık versin. uzaksınız allah'tan ama bu kişilikler uzaktan da ahtapot gibin yetişirler :KK47:

banyoda niye sigara içiyor ki yaa kaynanan.. bi de o tülü nası becermiş yakmayı töbe töbeee :KK19:

ceyda silemiyom bi türlü nasıl silcem ya

silmişsin ya kız Alalh seni ne etmeye:KK60::KK60: tamam korkman geçti silinmiş fotolar :KK70:

:KK59::KK59: ne ettiler bacım sana

işte öyle.. 3 gün sonrada İstanbula bana geliyor kayınvalidecigim.. en son banyoda sıgara içip banyoya dekor diye astıgım tul perdeyi ( nasıl yaptıysa ) yakmayı becermiş.. Şimdi heyecanla bekliyorum ne yapacak diye ..[/QUOTE]

hayatım kolay gelsin sana Allah yardımcın olsun du at görümcen yok şun saydıklarının hepsini solda sıfır yapardı

valla güzelim Allah sana kolaylık versin. uzaksınız allah'tan ama bu kişilikler uzaktan da ahtapot gibin yetişirler :KK47:

banyoda niye sigara içiyor ki yaa kaynanan.. bi de o tülü nası becermiş yakmayı töbe töbeee :KK19:

silmişsin ya kız Alalh seni ne etmeye:KK60::KK60: tamam korkman geçti silinmiş fotolar :KK70:

kız onu silene kadar dokuz doğurdum ne zormuş

X