Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

Benim eşimde Antepli :))))

ceydacım çok hoş olmuşsun saçlarının bu rengi dha çok yakışmış sana hayatım çok güzel:))

gözlerin çok güzel canım saçının rengide yakışmış açmış seni

tamam denicem ama yarın olsa olur mu ?
Ama şöyle birsey var.. Benim tarzımla senin tarzın uymaya bilir. Bana tarzından bahsetmen gerekiyor.

ya arada banada oluyo aynı binadayız bizde bazen tek olmak istiyorum ben bursayı hiç görmedim ama nedenbilmem hep orda yaşamak istemişimdir

neredeyse 9 yıldır evliyim.9 yıldırda memleketimin dışındayım.taketti canıma memleketimde anamın babamın yanında yaşamak istiyorum....:84::84:

antep güzel şehir.ev fiyatları hariç(kira-satılık) yaşam çok ucuz.

gerçi biz hep tarihi yerlerini gezdik bide bir düğün salonu vardı onu gördük aaa şey ya bir de mesire yeri ve hayvanat bahçesine gitmiştik çok büyüktü gez gez bitiremedik walla ama bayıldım caddeleri falan çok hoşuma gitti baharatçılar çarşısımı bakırcılar çarşısımıydı hatırlayamadım adını orası da güzeldi yani bayıldım gördüğüm yerlere

canım bende 1.5 yıldır burdayım.çok fazla bilmiyorum.ama söylediğin yerleri biliyorum.gerçekten güzel............

cyd cım iki saç rengide yakışmış ama en güzel tesettürlü halin maşaallah çok yakışmış başörtüsü ilk saç rengindeki boyayıda çok beğendim ben koyu saçları çok seviyorum o renkte çok hoş olmuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…