Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

mavij hayatım senin nasıl bi elektiriğin var sen yazını okurken ben kendimden geçiyorum:)

Ben İStanbuldan yazıyorum şeker. Çoçuk yok yeni evliyim. Sizler nerelisiniz. Hepinizi tanımak isterim. Anlaşılan herkes birbirini tanıyor. Benim ilk günüm oldugundan yazıları takip edemiyorum. Sahi ben bana yazı yazıldıgında nasıl takip edebilirim. Hep geri geri gidip okuyorum bu da zor oluyor.
Birde bugun cıktım buradan sonra nasıl bulucam burayı tekrar...

arkadaşın söylediklerine aynen katılıyorum:KK42:çok güşellllllll hepsi güle güle kullan canım ben banyolara bayılıyorum ya:KK52::KK52::KK52:

sağol güzelimmm :KK19:
tamam canım ahh ahhh bizim oğlan doğmadan önce bişeyler yapacağımız zaman ben iki saat odayı süslerdim mumları yakardım falan loş ışıkta hoş oluyodu kıyafetler falan ama şimdi oğlan aramızdan çıkmıyo yahu:KK52:

kız ben geçen gün benim adama denüşüklük olsun diye evdeki şekilli mumları dizdim yatak odasına sonra bi baktım ki yakmayı unutmuşum.. :KK53: iş bittikten sonra aklıma geldi dedim nan ben mumları niye yakmadım :KK60::KK60::KK60:

sağol güzelimmm :KK19:

kız ben geçen gün benim adama denüşüklük olsun diye evdeki şekilli mumları dizdim yatak odasına sonra bi baktım ki yakmayı unutmuşum.. :KK53: iş bittikten sonra aklıma geldi dedim nan ben mumları niye yakmadım :KK60::KK60::KK60:

ay inanmıyorum koptum gülmekten uykum geldi nan yatın gari aklım sizde kalıyo valla:nazar::KK61:

sağol bitanem aminnn ecmain :KK71:

hoşçakal canımcım.. iyi uykular :KK19:

canım benim sen tam benim aradığım kişisin.. ev dekorasyonu ile ilgili ne siteler, ne dergiler gezdim inan insanın kafası çok karışıyor. eh bütçeye de uymak gerekiyor tabii.. tavsiyelerin için inan çok teşekkür ederim ve muhakkak dikate alacağımdan emin olabilirsin :KK34: bu banyo fayansı seçimi beni öldürdü eşimle birtek bu konuda uzlaşamadık.. kahve-krem olsun diye tutturdu benim adam. sen net tarz fayan öneriyorsun canım banyoda? ve mümkünse fotoraf ekleyebilir misin?

tekrar teşekkür ederim :KK71:

eklerimde nasıl fotograf ekleyecegimi bilmiyorum ki :26:

Ben İStanbuldan yazıyorum şeker. Çoçuk yok yeni evliyim. Sizler nerelisiniz. Hepinizi tanımak isterim. Anlaşılan herkes birbirini tanıyor. Benim ilk günüm oldugundan yazıları takip edemiyorum. Sahi ben bana yazı yazıldıgında nasıl takip edebilirim. Hep geri geri gidip okuyorum bu da zor oluyor.

hayatım bizde öyle yapıyoz yazılanları takip etmek için bi önceki sayfaya geliyoz sonra yeni sayfaya yazıları okuyoruz bu böyle yani...

burayı da nasıl bulcan ana sayfada sohbet bölümünden tatlı arkadaşlıkların yani bu konuya tıklican

dur yada ceyda sana kısa eklenti atsın onu tıklayınca direk buraya girersin ceyda atsana ben yapamıyom onu canım

cnm benim yukarıda seçenekler bölümüvar oradan konuya abone ol yarın girdiğinde aaboneliklerimi göster dersen bu konu çıkıyor tekrar girebilirsin birde msj yazdıktan sonrea ve minimum aralıklarla f5 e basarsan sayfa yenilenmiş oluyor yeni gelen msj varsa görüyorsun :KK61:

benim ismim ceyda, ben de istanbul' da ikamet ediyrum canım. 2.5 senelik evliyim, benim de çocuğum yok ve 1-2 sene daha düşünmüyorum sanırım :KK31: Aslen Trakyalıyım. f5 yaparak yeni gelen mesajarı takip edebilirsin canım. ayrıca buradan çıktıktan sonra kendi profilie girip 'yazdığım mesajlar' bölümüne tıklarsan zaten buraya yazdığın son mesajı görürsün :KK34:

tanışırız canım sen hep gel:KK34:sohbet bölümünde burası başlıgı tıkla çıkıyo zaten bide ben yeniliyorum sayfayı kaldıgım yerden takip ediyorum öyle yani

canım f5 le sayfa yenileniyor.birde ana sayfadan sohbet bölümüne gir.ordan tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla,tatlı muhabbete katılmak isteyenlere gir.ben malatyalıyım.antepte oturuyorum.29 yaşındayım.3 çocuk annesiyim.yarışmacı arkadaşlara başarılar.:KK1:

cnm benim yukarıda seçenekler bölümüvar oradan konuya abone ol yarın girdiğinde aaboneliklerimi göster dersen bu konu çıkıyor tekrar girebilirsin birde msj yazdıktan sonrea ve minimum aralıklarla f5 e basarsan sayfa yenilenmiş oluyor yeni gelen msj varsa görüyorsun :KK61:

ben kıza uzun yolumu anlattım ne yaptım

ay inanmıyorum koptum gülmekten uykum geldi nan yatın gari aklım sizde kalıyo valla:nazar::KK61:
kzı az daha sabret nan beraber yataruk :KK61:
eklerimde nasıl fotograf ekleyecegimi bilmiyorum ki :26:

hmm mesaj sayın yeterli değilse foto da ekleyemezsin ama bi dene bence..

internetten yuklersim.com adresine gir.. oradan bilgisayarında olan resmi seç ve ykle tuşuna bas.. çıkan sayfada forum linki yazan yerdeki linki buraya yapıştır.. :KK34:

hayatım yarın tatil ne uyuması zaten hafta sonu eşimden fırsat kalmıyo bana :))

ay iki saatte kaktım dün gece emmiyo dogru dürst bi uyuyamıyo bu gece napcak bakalım yaramaz ya hergün daha tatlı ve daha yaramaz oluyo yerim ben onu yeri m:KK31:

kzı az daha sabret nan beraber yataruk :KK61:

hmm mesaj sayın yeterli değilse foto da ekleyemezsin ama bi dene bence..

internetten yuklersim.com adresine gir.. oradan bilgisayarında olan resmi seç ve ykle tuşuna bas.. çıkan sayfada forum linki yazan yerdeki linki buraya yapıştır.. :KK34:

çok uykum var ve yorgunum :KK14:

cnm bende manisadayım 11 senelik evliyim ve iki oğluşum var allah isteyen herkese nasip etsin bundan sonra buluşuruz burada artık

bu arada ikizcim ben antebe bayıldım ya yaşayacağım yeri tercih etme şansım olsa ya anteb ya bursa manisa tabiiki ilk göz ağrım memleketim ama bazen buradaki elticiklerden kaçmak isteyen bir ruh haline giriyorummm:KK52:

Kızlar açık fotolarım bunlar hemencik bakın silicemm.. saçlarıma röfle yaptırdım eski saç rengim ve yeni saç rengimi ekliyorum yorumlarınızı bekliyorum bacılar :KK52:

...............................

Son düzenleme:
ben 27 yaşında ev hanımı 2.5 yaşında bir oğlu bir kocası olan bir bayanım ikizler burcuyum yarışmacı arkadaşlara başarılar dilemiyorum:KK60::KK60::82::82:

cnm bende manisadayım 11 senelik evliyim ve iki oğluşum var allah isteyen herkese nasip etsin bundan sonra buluşuruz burada artık

bu arada ikizcim ben antebe bayıldım ya yaşayacağım yeri tercih etme şansım olsa ya anteb ya bursa manisa tabiiki ilk göz ağrım memleketim ama bazen buradaki elticiklerden kaçmak isteyen bir ruh haline giriyorummm:KK52:

antep güzel şehir.ev fiyatları hariç(kira-satılık) yaşam çok ucuz.

ya arada banada oluyo aynı binadayız bizde bazen tek olmak istiyorum ben bursayı hiç görmedim ama nedenbilmem hep orda yaşamak istemişimdir :KK31:

X