Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

tamam canım o zaman yattı( artık yaza

kızlar walla uyutup geldim kocişimin yanına yatırdım sarılsınlar beni aramasın die

bu arada cyd düşündüğün modellere bayıldım yatak odası için ilk baştaki duvar kağıdı harika birde mutfak için yaptırabilirsen cam taşlar var çok güzel duruyo onrdan yaptırsana yada senin gösterdiğinin kareleri var onların aralarına da renkli derz atıyorlar hiç belli olmuyo çok süper oluyor rabbim huzurla oturmak hayırlı evlatlar yetiştirmek nasip etsin inş...

epilasyona mı yardım edek bacım

kızlar benim beyy çağırıyor valla :) yarın tatil malum sabah uykumu bölmesin,ilacını vereyim şununnn:) size en ballısından muhabbetlerr :)
gi-di-yo-rummmmmmmmmmmmm

bir tasarımcı olarak şunları söylemeliyim güzel secimler.. Birinci fotoğraf çok güzel, tarzı şuan çok moda.. Parke rengin buysa çok uyumlu.. Koyu renk mutfaklara fayansın daha düz olaması daha güzel olur kanımca. Çünkü tezgah üzerine bir seyler koydugunda mutfak dagınık görüntüsü olmaz.. İlk sectigin fotografta oldugu gibi kalabalık görünmez. Bango seçiminde bence koyu olmamalı. Banyo mobilyaları cok güzel. Fayansı Allah aşkına böyle dallı budaklı seçme.. Ve koyu kahve tonları gibi olmasın.. BUnların modası cok cabuk degişiyor.

Duvar kagıtların cok guzel. bu desenin cok elit bir havası vardır. Ama cok koyu renkleri insanı yorabilir. o yuzden ortadaki daha güzel. Yatak odasında sizi rahatlatıcaksa ton in ton yani zemin rengine yakın renkteki desenler tercih etmelisiniz.

Yeni evinizde mutluluklar dilerim :)))

canım kocan uyanırsa napçan kız:)

arkadaşın söylediklerine aynen katılıyorumçok güşellllllll hepsi güle güle kullan canım ben banyolara bayılıyorum ya

mavij hayatım senin nasıl bi elektiriğin var sen yazını okurken ben kendimden geçiyorum:)

bu saatte verilebilecek en yararlı ilaçç :))) valla hazırlandı beklioo adammmm :) yarına görüşürük artıkınnnnnn :) öpenziiiiiiiiiii :)

tamam canım ahh ahhh bizim oğlan doğmadan önce bişeyler yapacağımız zaman ben iki saat odayı süslerdim mumları yakardım falan loş ışıkta hoş oluyodu kıyafetler falan ama şimdi oğlan aramızdan çıkmıyo yahu

sağol bitanem aminnn ecmain
kızlar benim beyy çağırıyor valla :) yarın tatil malum sabah uykumu bölmesin,ilacını vereyim şununnn:) size en ballısından muhabbetlerr :)
gi-di-yo-rummmmmmmmmmmmm

hoşçakal canımcım.. iyi uykular

canım benim sen tam benim aradığım kişisin.. ev dekorasyonu ile ilgili ne siteler, ne dergiler gezdim inan insanın kafası çok karışıyor. eh bütçeye de uymak gerekiyor tabii.. tavsiyelerin için inan çok teşekkür ederim ve muhakkak dikate alacağımdan emin olabilirsin bu banyo fayansı seçimi beni öldürdü eşimle birtek bu konuda uzlaşamadık.. kahve-krem olsun diye tutturdu benim adam. sen net tarz fayan öneriyorsun canım banyoda? ve mümkünse fotoraf ekleyebilir misin?

tekrar teşekkür ederim

loş ışık moş ışık çocuk dogunca seksülük bitiyohaytaım onları yapacak halin kalmıyo valla hemen bitsin uyuyum hesabı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…