Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

Arkandıyım.. Herkes yapıyor, sen niye yapamıcan yaa..
bak ben yemiyorum onları ilk günler kendimi öksüz gibi hissediyordum. Babam açık kalp ameliyatı oldu. Şimdi 2 defa düşünüyorum. Şu bir kere geldigimiz dünyanın tadını tatlı almadan çıkartmakta güzel. Özellikle ilk verdiğin kilolardan sonra bi hafif hissediyorsun kendini bir gaza geliyorsun.
Benimde hedefim bu yaz cıkacagımız tatile için bikini almak :KK66:
Bikiniyi alıp giydikten sonra bir küçük dilim pastayla kutlarım belki :KK66:))

bende hep hastalıklardan dolayı vermek istiyorum.annemden ve babamdan miras şeker,kap,tansiyon ,astım bunları yaşamamak için.tabiki allah bilir.zayıflamam şart.herşeyin başı kilodan geçiyor bence............

tayt giymek isteyen hanımlar el kaldırsınnnn :)
benim kocam tayta izin vermiyo yaa,geçen gün alışverişe giderken üzerine uzun hırka giydim ee hadi dedi bi seferlik giy bakalım,onda bile zaten hırka uzun çekiştirdi deli etti beni:) dedim bidaha giyersem iki olsun :) ama evde giymeme de bayıılıyooooo :)))))))))))

ben tesettürlü olduğum için dışarıda zaten giyemem ama evde giyerim benim eşim de bayılır :KK16:
hayatım buda çok güzelmiş kız ceyda +18 geçtik mi?

geçtik bacım geçtik durduğumuz kabahat zati :KK60::KK60:
dilekime görümce krizi gelmişş ,banada elti krizi geliyoo kızz :))) aynı ortamda bi kaç saat geçirdikten sonraa,sinirden köpürüyorum valla,

benimde eltim yeni doğum yaptı sayılır4-5 ay oldu,oda baya kiloluu şimdi,geçen gün diyoki bana gözlerini devire deviree ,sen böyle zayıf kalcanımı zannediyosunnn :pPP

hayret bişi yaa.. böyle fesat insanlara gıccık oluyorum :KK19: :KK4:
kız aynısını bana hamileyken görümcem dedi sen böyle kalacan mı zannediyon sende bozulacan dedi ne dir buya bak 3 tane görümcem var diğer ikisi iyi ama bunun göbeği benle kesilmiş

:KK60:
hayatım çok güzel olur inş şimdiden Allah içine sindirsin istediğin gibi bir evin olur hayırlısıyla canım:))

ceydacım hepsi çok güzel.benim zevkimle aynı.bayıldım.inşaallah bitince görürüz.

koyu renkli olan mutfakk harikaa salon için olan duvar kağıdıda ve yatak odası için olan ilk daştakii güzell canımmm güle güle oturr şimdidenn mutlulukk yuvann hiç bozulmasınn

Çok sağolun kızlar.. Allah razı olsun. :KK70:

Rabbim sizlere daha daha güzellerini nasip etsin inşaAllah canlarım :KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:

Yok artık :))) Ya benimki benden bide 6 yaş küçük, doğum yaptı.. Bende çoçuk yok durup durup aynı şeyleri söylüyor..

dimekki bunların hepsi aynı tarzzz :)
ben hayatta kimseye tutupta böyle bişi deme gereği hissetmem ,ne yaniii dimii??????
fesuphannall yaaaaa:KK52::KK52:

ben tesettürlü olduğum için dışarıda zaten giyemem ama evde giyerim benim eşim de bayılır :KK16:

geçtik bacım geçtik durduğumuz kabahat zati :KK60::KK60:

hayret bişi yaa.. Böyle fesat insanlara gıccık oluyorum :KK19: :KK4:

:KK60:

çok sağolun kızlar.. Allah razı olsun. :KK70:

Rabbim sizlere daha daha güzellerini nasip etsin inşaallah canlarım :KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:

aminnn canımmm inşallahh

Kızlarr ben yatıyoruumm çokk yorgunumm hepinizii öpüyorummm kendinizeee zayıffff bakınnn:KK60::KK60::KK60::KK60:iyi gecelerr canlarım:80::80::80::80:

Kızlar herkeşe bunlardan hediye edicem.. temizlik yaparkene bile kokoşluğumuzdan taviz vermeyecez :KK12::KK12: :KK60::KK60::KK60::KK60:

hoş geldin canım benim sen ne yaptın nerelerdeydin

kızlar bu arada yarın hava nasıl olcakmış bilen varmı piknik yapmayı düşünüyoruzda:)) ama yemicem

buralardaydım dün yorgundum bugünde yorgunum cam sildim biraz kocamı kandırıp sze bakıyım dedim:KK52:

Kızlarr ben yatıyoruumm çokk yorgunumm hepinizii öpüyorummm kendinizeee zayıffff bakınnn:KK60::KK60::KK60::KK60:iyi gecelerr canlarım:80::80::80::80:

güle güle tatlım. bi de ben bulabilsem şu yatağın yolunu :KK31::KK60::KK60:
görümcem yok ve olmıycak heheheh:KK60::KK60::KK60:+18 ne kız :26:

oh bacım iyisin valla :KK19: :21:
hoş geldin canım benim sen ne yaptın nerelerdeydin

kızlar bu arada yarın hava nasıl olcakmış bilen varmı piknik yapmayı düşünüyoruzda:)) ama yemicem

kış ortasında ne pikniği kı :KK53::KK52::KK60: yarın istanbulda yağmur varmış canım.. sen de yakın olduuna göre istanbula orada da yağabilir :KK52:

aminnn canımmm inşallahh

Kızlar herkeşe bunlardan hediye edicem.. temizlik yaparkene bile kokoşluğumuzdan taviz vermeyecez :KK12::KK12: :KK60::KK60::KK60::KK60:

kız bunlar çok komikmişşş :)))))))))))
puahahhah :))))

yarın epilasyonn operasyonları düşünüyorum kendime ama çok üşeniyorummmm:KK43:evdede çok işim var,kursa gidince eve hiç bakamadımmm anemmmmm yarın ben napıcammmm çok işim var kızlar bi yardıma gelinnn daaaaaa :pPP

X