Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

ceydacım buarada 29 yaşındayım.ama 24-25 gösterdiğimi söylerler................

maaşallahh benim 5 sene sonra 3 çocuğum hayatta olmaz.. anca 3üz doğurmam lazım
merhaba arkadaşlar hoş sohbetinize katılmak mümkünmü acaba yeniyimm ben burada
buyr arkadaşım hoşgeldin..

kız kocan her gece mi horluyo :)))))))))))))))))))))))) yandın o zaman
her gece horlamıyo bacım çok yorgun olduğu zaman horluyo.. eee kızım balayında da adam yoruldu tabi napsın.. bak +18'im geldi yine
dün 4 ay bitti canım :) 5. ayıma adım attım :)
ama biz hemen istiyoduk çocuk ben bu günlerde birazdaha beklemem gerektiğini düşünüyorum :)ama kısmet tabi heran herşey olabilirr :))

kız sen daha yenisin.. ben 2.5 senelik evliyim :92:

evet canım bende kendime hiç dikkat etmem ama oğluma eşime çorap üstüne çorap giydiririm canımı sokakta buldum heralde

+18 geçiyoruz kızlar dolmuşa binmeyen kalmasın kalkıyoooooooooooooo

ben 5 çocuk istiyorum ama imkanı yok bari 3 yapabilsem ama eşim 1 yada 2 diyor.ben onu 3. ikna ederim ama bir başarsak tabi.herşey nasip kısmet ben kalabalık aileleri çok seviyorum.çoğumun kardeşi olsun torunumun dayısı halası olsun falan :)))

evet canım bende kendime hiç dikkat etmem ama oğluma eşime çorap üstüne çorap giydiririm canımı sokakta buldum heralde

ortak noktalarımız ne de çokmuş.. bende sezaryanlıyım ama lap lap yalınayak geziyorum yine bu akşam. hep dikişin sızlar üşütme dediler, sızlamadı gitti :))

işte bende onu çok istiyom da nasip hayırlı sağlıklı imanlı evletler versin rabbim hepimize...

kız sen daha yenisin.. ben 2.5 senelik evliyim :92:[/QUOTE]

he valla bacım ben dahaa taze gelinimmm PP

naber kuzumm
kız bacım kadın ayaktan üşür anacım tikkat et valla idrar yolların bi iltihaplandı mı totoşunun üstün zor oturursun Allah muhafaza.. ben size hep ne diyorum uçuş takımlarınıza zeval gelmesin

bende kızım usluyken , mutluyken "-ayy bir iki tane daha bebişim olsun ne güzel cıvıl cıvıl" derim.

kızımın ağlama krizleri tuttuğundada "bir daha mı asla" derim

ama olcak tabi en az 1 tane daha tek olmaz ki.. benim çocuk torun yelpazem seninki kadar geniş olmaz ama. şuan kaç çocuğunuzvar ya da var mı yazdıysanız kaçırdım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…