Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

neyle yıkıyon hayatım ben düzleştirici çok kullandım hep yıprattı o yapabilirmi acaba şuan kullanmıyorum nasıl çıkcak gene saçlarım ya böyle kel değil ama eskisi gibi canlıda değil seyrekleşmeye başladı üfff
benimde geçen yıl olmuştu kel kalcam diy ene korkmuştum resmen kafamın üstü parlıyodu saçalarımı hep kabartmıştım stresten döküldü benimkiler sonra yerlerine yenileri geldi ama kıvırcık siyah ve sert saçlar olarak çok çirkinler ya ama olsun kel kalmadım ya :))
dalan diye bi marka duymadım canım başka zeytin yağı sabun alsam marketlerde satılıyomu mesela aktarlardanmı alsam :26:

dalan ege bölgesi markası otacının da ürünleri var zeytinli defneli falan.ama sabun ilk başlarda saçları çok kurtur ve kabartır alışıncaya kadar.şampuanı bırak sadece doğal ürünler dene.inşallah dökülme durur.burda ki forumda bu konu vardı bi bak istersen.

Ay kıyamamış ya sıcak su torbası koysan beline iyi gelir bide ayaklarını sıcak tut CNM

yavrum yaa kıyamam :KK60::KK60:

benim eşim çok yorgun olduğu günler horlar. o da hayatta kabul etmez horladığını :KK52: :KK57:

geçmiş olsun canım. Ben regl olduğum zaman ağrı kesici alamıyordum kesiyor kanamamı diye ama eczacı arkadaşım bi ilaç verdi sağolsun onu içince ne kanamam kesiliyor ne de başka yan etki. çok rahatlattı beni.

niye ki ilaç kesiyor mu gelmesini

kızlar çok sağolun. ağrı kesici gelmesini kesiyo diyolar ama bi bilgim yok ama sanırım öyle sabah aldım bitane ağrı kesici normalde değiştirirdim şimdi hiç değiştirmedim. bide sizde öylemi bilmem benim biay çok geliyo öteki ay az anlamadım

aslında bende istiyorum üç çocuk ama gözüm korktu benim ufaklıktan sonra sağolsun bizi şok etti çocuk :KK52::KK52:

tabiki biz kadınlar hep öyle diyoruz .çocuk büyüyünce küçükken çekilen sıkıntıları unutup tekrar.birdaha çocuk düşünüyoruz.ben memnunum ama 3 yeter.nasip canım hayırlısı

Ben kaçıyorum doyamadim size ama uykum geldi horlayan kocamı uykusundan uyandırmanda bir saat sürer dolayısıyla benim yatmam 3 :KK9:Öpüyorum hepsinizi

karar verince icraatta yaparızz bebişimmm :)))))) gel biz senle birlikte karar verelim :)
benim önümde 1-2 sene var bacım :82: sen ne kadarlık evlisin güzelim?
aynen canım kabul etmiyo yatakta koluna bi vuruyom :KK53: ne oldu falan diyo tabi uykulu rüya gördün diyorum napim hayatta uyuyamam seste :KK37:

ayy kız ben balayındayken 2. gecemiz, eşim bi horluyo Allahım bi horluyo var ya kafayı yicektim. yataktan kalktım, telefona kulaklık taktım müzik dinliyorum belkim uyurum diye neyse yok rahatsız oldum bu sefer dön sağa dön sola yok adam durmuyo bacım:84::84::84: neyse uyandırdım bunu tabii gece adamı uyandırısan hele bi de balayında sonuçlara katlanırsın artıkın.. selam verdim borçlu çıktım anlayacağınız :78: :KK52: :KK60::KK60:

benimde geçen yıl olmuştu kel kalcam diy ene korkmuştum resmen kafamın üstü parlıyodu saçalarımı hep kabartmıştım stresten döküldü benimkiler sonra yerlerine yenileri geldi ama kıvırcık siyah ve sert saçlar olarak çok çirkinler ya ama olsun kel kalmadım ya :))

dalan ege bölgesi markası otacının da ürünleri var zeytinli defneli falan.ama sabun ilk başlarda saçları çok kurtur ve kabartır alışıncaya kadar.şampuanı bırak sadece doğal ürünler dene.inşallah dökülme durur.burda ki forumda bu konu vardı bi bak istersen.

öncelikle hoş geldin canım
çok sağol cumartesi aktardan bi alım bi sürü şampuan denedim yok olmuyo zeytin yağı sabunu alcam bakalım inş iyi gelir

tabiki biz kadınlar hep öyle diyoruz .çocuk büyüyünce küçükken çekilen sıkıntıları unutup tekrar.birdaha çocuk düşünüyoruz.ben memnunum ama 3 yeter.nasip canım hayırlısı

evet 3 yeter ama ikide çok az biz iki kızız kardeşim gurbete gitti ben kaldım burada yalnız kardeş yinede başka bir şey o yüzden istiyoruz ama dediğin gibi nasip hyırlısı inş...

acaba bende unuturmuyum bu günleri :26:
Ben kaçıyorum doyamadim size ama uykum geldi horlayan kocamı uykusundan uyandırmanda bir saat sürer dolayısıyla benim yatmam 3 :KK9:Öpüyorum hepsinizi

iyigeceler tatlı rüyalar :KK70:

kızlar çok sağolun. ağrı kesici gelmesini kesiyo diyolar ama bi bilgim yok ama sanırım öyle sabah aldım bitane ağrı kesici normalde değiştirirdim şimdi hiç değiştirmedim. bide sizde öylemi bilmem benim biay çok geliyo öteki ay az anlamadım

benim her ay aynı oluyo kuzum ya :KK31: bi tek 3-4 ay önce falan 1 ayda 2 kez regl olmuştum onun için doktora gittim bi problem yok dedi.. şimdi yine normal..

Güle güle canım :KK71:

ayy kız ben balayındayken 2. gecemiz, eşim bi horluyo Allahım bi horluyo var ya kafayı yicektim. yataktan kalktım, telefona kulaklık taktım müzik dinliyorum belkim uyurum diye neyse yok rahatsız oldum bu sefer dön sağa dön sola yok adam durmuyo bacım:84::84::84: neyse uyandırdım bunu tabii gece adamı uyandırısan hele bi de balayında sonuçlara katlanırsın artıkın.. selam verdim borçlu çıktım anlayacağınız :78: :KK52: :KK60::KK60:

:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

kız kocan her gece mi horluyo :)))))))))))))))))))))))) yandın o zaman

dün 4 ay bitti canım :) 5. ayıma adım attım :)
ama biz hemen istiyoduk çocuk ben bu günlerde birazdaha beklemem gerektiğini düşünüyorum :)ama kısmet tabi heran herşey olabilirr :))

hoş buldum ama herkesden önce burdaydım ben sizde hoş buldunuz mu :)) iş yok güç yok taklıyom forumda.hepimiz peş peşe mi regl oluyoruz ya onu fark ettim benim 3.gün oldu bazen benimde çok ağrı ve kırmızı çoğalır.üşütmemek lazım bende ilaç kullanmaktan nefret ederim çok mecbur değilsem kullanmam bile.

dün 4 ay bitti canım :) 5. ayıma adım attım :)
ama biz hemen istiyoduk çocuk ben bu günlerde birazdaha beklemem gerektiğini düşünüyorum :)ama kısmet tabi heran herşey olabilirr :))

canım çocuk daha erken bence tabi yaşlar geç geğilse ben 3 sene sonra yaptım mesela

X