Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

ben işte gencim biraz zaman geçsin sonra yapayım.veyahut hayatımı yaşayayım çocuk yaparıma karşıyım.bakın 29 yaşındayım.kızlarım büyüdü bana zaraları yok.birde oğlumu 5-6 yaşına getirirsem.ondan sonra oh gezecem dolaşacağım kendime ait bir işler yapacağım.ama durup şimdi çocuk yapmaya başlasaydım.onları büyütene kadar 40 -45 falan olurudum.sonrada ne yapayım o yaştan sonra.ama 5 sene sonra oğlanıda okula yollayınca özgürüm.bence düşünün kızlar...........

sen,tripoli, blacktea alışkın benim +18'ime ama bu kızceğizler daha yeni ya bacım ondan herhal

hayatım merak etme onlarıda alıştırcaz herşeyin bi ilki vardır demi ben anlatim ben deniz salak gibi evliliğimin 2 gününde kayınvalidemlere tatile gittik şehir dışında oyuruyo onlar bende toyum 22 yaşındayım apt manda oturuyorlar kaynanam aşağıya indi komşularının yanına bizimki dururmu bitirdi işi tam o sırada kaynanam karısı kendi anahtarıyla eve girmezmi odada ben çıplak kapının arkasına geçtim kadın diyoki napıyorsunuz orda

düşünmek yeterli olmuyor k.Allah herkese hayırlı zamanda hayırlı evlatlar versin(amin amin amin)

[

aaa aramızda 20 gün var desene :) nasıl gidiyo evlilik ,çalışıyomusun ben çalışıodum evlendikten sonra bıraktım ,şimdi tadını çıkarıyorum evimin bide ingilizce kursuna gidiyorumm ohhhhhh :)[/QUOTE]
evet canımm 20 gün var evliliğimm çokk güzell gidiyorr ALLAH herkesee sorunsuzz evlilikk nasipp etsin inşallahh bankalara iş başvurusu yaptımm sadece sonuç bekliyorummm

kız bana bak eğer eşin korunuyosa kondomları paketinden del bacım iğneylen.. hamile kalınca daa '' aaa görüyon mu bak ne adiymiş şeyederkene patlamış'' dersin

kız o anda al eline kondomu del demedim yaa Allah Allah paketteyken delcen bacımm. ama boşver kız ben şakasına diyom valla adam bi öğrenirse benim taktik verdiğimi yanarım ulen

bir alemsin kız............

ayy kıslar ya muhabbet de tatlı bırakıp gidilmiyo ama malum sabah okul var benim oğlan 8 de gidiyor okula hafta sonu uzun kalırım inş.. hadi öptüm hepinizi ii geceler...
güle güle canım
çok açma gözlerimi kızz yoksa kocamı uyandırmak zorunda kalacammm :))

abooww rizalett
bu arada +18 i hafta sonuda isteriz hadi by

hergün fulltime var canım sen merak etmen

valla o da doğru güzelim.. off ne edek bilmiyorum ki

oyun oynuyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…