Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

tabi hayatım bi oğlum var 5 çocuğa bedel yok sinir komşular e sitses böyle şeylerde etkili oluyodur tabi

el yapımı zeytinyağlı sabun kullanıyorum kokusu kötü ama parfümler sağolsun banyodan sonra sık kafaya koku moku kalmıyor bide saçlarım kurumadan taramıyorum kuruyunca tarıyorum ipek gibi oluyor
gerçek ev yapımı bulamadığım için dalanın antik yeşil sabununu alıyorum el yapımı istersen dene ama sabırlı olmak gerekiyor benim 1 senede ancak kendine geldi..

sarımsak sürerlermiş seyrek yere. görümcem anlatmıştı.. ama kokusu fena sararmış.. çok yıkamak gerekiyormuş. ama onun hala seyrek sanırım bir faydası olmamıştır..

benimde sabah bi kalktım kaşım dökülmüş,bu gece sarımsak sürdüm,ama sürekli sürünce çok acıtıyoo,benim eşimde hiç sevmez sarımsağı ,dokunamaz bile bu gece artıkın arkasıı dönerr :)

dalan diye bi marka duymadım canım başka zeytin yağı sabun alsam marketlerde satılıyomu mesela aktarlardanmı alsam :26:

hoş geldin canım benimkide aynı 2.5 yaşında oğlum var kime çektiği belli oda horluyo:)))

:60: hoşbuldum şeker.. ya 7 aylık kızım var yemin ederim horladığına şahit oldum 2 kez. burun tıkanması hırıltı değil, bildiğin horlama.. eşime söylüyorum inanmıyor. babasının kızı ne olcak, babasıda kabul etmez horladığını

düzleştiriciler, fönler çok etkiliyor canım saçı cansızlaştırıyor. Ben tesettürlü olmadn önce okula giderken de, işe giderken de her sabah saçımı kuaföre yaptırırdım yani en azından fön ya da maşa.. saçlarım güçsüz olurdu ve 15 günde bir de bakım yaptırmak zorunda kalırdım. Sonra başörtü kullandığım için tabii hergün fön çektirmiyodum -ki saçlarımda hafif su dalgası diyorlar ya oşekilde. Neyse şimdi saçlarım gürleşti yemin ediyorum..
bende istiyorummmmm 3 taneee :) ama daha bitane bilem yokkk :)))
anca istiyoz zati bi icraat yok

kızlar bugün topiğin hastası benim karnım belim o kadar ağrıyoki anlatamam duramıyom yerimde regl oldum ağrı kesicide almak istemiyorum

dalan diye bi marka duymadım canım başka zeytin yağı sabun alsam marketlerde satılıyomu mesela aktarlardanmı alsam :26:

biz genelde kipa yada migrostan buluyoruzz o sabunu başka markaların varmı hiç bilmiyorum canım yaa ama şunu biliyorum sakın zeytinyağlıda olsa beyaz sabun alma maf ediyor saçı

dalan antik zeytinyağlı yeşil sabun diye geçiyor adı inş bulursun

sarımsak yerine badem yağıda kullanabilirsinn maliyetii uygunn bişee kokusuda hiç yok

olur inş canım mrk etme olunca yine konuşuruz rabbim hayırlı evlat versin hepimize

inşallah bakalım ben daha yeni evliyim zatenn,biara karar verdim ama şimdi yine vazgeçtim birazdaha sonra inşallah :)

anca istiyoz zati bi icraat yok [/QUOTE]

karar verince icraatta yaparızz bebişimmm :)))))) gel biz senle birlikte karar verelim :)

aynen canım kabul etmiyo yatakta koluna bi vuruyom ne oldu falan diyo tabi uykulu rüya gördün diyorum napim hayatta uyuyamam seste

komili zeytinyağlı bebe şampuanıda belki işinizi görür..

yavrum yaa kıyamam

benim eşim çok yorgun olduğu günler horlar. o da hayatta kabul etmez horladığını

kızlar bugün topiğin hastası benim karnım belim o kadar ağrıyoki anlatamam duramıyom yerimde regl oldum ağrı kesicide almak istemiyorum

geçmiş olsun canım. Ben regl olduğum zaman ağrı kesici alamıyordum kesiyor kanamamı diye ama eczacı arkadaşım bi ilaç verdi sağolsun onu içince ne kanamam kesiliyor ne de başka yan etki. çok rahatlattı beni.

inşallah bakalım ben daha yeni evliyim zatenn,biara karar verdim ama şimdi yine vazgeçtim birazdaha sonra inşallah :)

anca istiyoz zati bi icraat yok

karar verince icraatta yaparızz bebişimmm :)))))) gel biz senle birlikte karar verelim :)[/QUOTE]

hayatım kaşlara rastık diyolar onu dene istersen ama ben hiç denemedim nasıl olur bilmem:97:

geçmiş olsun cnm,benimde yakındır bugü yarın bekliyorum bakalımm:S ilk gün bende resmen yorgan döşek yatıyorummmm :S:S:S

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…