Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

Evet çokmuu belli yeni oldugum :KK17: evliyim 1birbucuk senedir esim sabah 8 aksam 9 çalışıo yemekten sonra koltukta uyuyo su an olduğu gibi :KK53: benimde canım sıkıldı bı geleyim dedim cocuk henüz yok

hoşgeldin cnmm :) hepimiz kocaları uyutup koşuyoruzz burayaaa :))

hoş geldin canım senden naber nasıl gidiyo ev işi:))):KK51::82:
hoşbuldumm.. iyi canım ne olsun valla ev şekillenmeye başlasa bişiler olcak da tesisatın bitmesini bekliyoruz :KK31:
hoşgeldin ceyda................:KK9:
hoşbuldum kuzum :KK19:
kızlarrrr ben geldimm :)
neler yapıosunuz bakalımm:) konumuz ne bu akşam bi durumlar var galibaa :) geçmişi okumadımm henüzz :)

ayy misafirim vardııı çok yoruldumm yaaaa :)))))))))))))))
hoşgeldin canım :KK51:

kızlarrrr ben geldimm :)
neler yapıosunuz bakalımm:) konumuz ne bu akşam bi durumlar var galibaa :) geçmişi okumadımm henüzz :)

ayy misafirim vardııı çok yoruldumm yaaaa :)))))))))))))))

hoş geldin canım ben bu kız nerde diyorum:))
tiroidine hiç baktırdınmı?

hayatımtest yaptırdım kilo vermek için ama onda bi sorun çıkmamıştı

kızlar bişey sorcam size benim saçlarımın ön kısımları seyrekleşmeye başladı kel kalcam diye korkuyorum ne yapmalıyım sizce:18::26:

cnm ya korkma bişey olmuyo benim senelerdir öyle hala saçım var ama şampuanla yıkamıyorum neredeyse 1 senedir dökülmesi durdu hatta kuaförüm bile senin yeni saçların çıkmaya başlamış demişti...

kızlar bişey sorcam size benim saçlarımın ön kısımları seyrekleşmeye başladı kel kalcam diye korkuyorum ne yapmalıyım sizce:18::26:

birşeyleri çokmu kafaya takıyorsun acaba.. benim bir arkadaşımda kpss ye hazırlanırken aşırı seyrekleşti başının ön kısmı. istersen sen bir doktora görün. birde saç dökülmesine karşı şampuanlar var. onlardanda kullanabilirsin.

cnm ya korkma bişey olmuyo benim senelerdir öyle hala saçım var ama şampuanla yıkamıyorum neredeyse 1 senedir dökülmesi durdu hatta kuaförüm bile senin yeni saçların çıkmaya başlamış demişti...

neyle yıkıyon hayatım ben düzleştirici çok kullandım hep yıprattı o yapabilirmi acaba şuan kullanmıyorum nasıl çıkcak gene saçlarım ya böyle kel değil ama eskisi gibi canlıda değil seyrekleşmeye başladı üfff

aslında acayip bende henüz alışamadım.3 deyince kendim bile irkiliyorum.3mü:KK53: falan.ilki ikiz olunca çabucak 3 çocuk sahibi oldum... tavsiye ederim..........

aslında bende istiyorum üç çocuk ama gözüm korktu benim ufaklıktan sonra sağolsun bizi şok etti çocuk :KK52::KK52:

birşeyleri çokmu kafaya takıyorsun acaba.. benim bir arkadaşımda kpss ye hazırlanırken aşırı seyrekleşti başının ön kısmı. istersen sen bir doktora görün. birde saç dökülmesine karşı şampuanlar var. onlardanda kullanabilirsin.

Canım sampuaninin icine 2 damla cam yağı damlat fazlası zarar dökülmesini önlüyor tabi doğalsaa dökülmesi baktın devam ediyor bencede bı doktora görünmemizin ihmal etme

merhaba bende geldim..

sızmak ne kelime benimki senfoni orkestrasını kurdu bile horluyor
:KK1:
koptum :KK60: benim adam da uyudu çoktan napsın kocişim ya sabah erkenden kalkıyo yerim onu :KK70:
aslında acayip bende henüz alışamadım.3 deyince kendim bile irkiliyorum.3mü:KK53: falan.ilki ikiz olunca çabucak 3 çocuk sahibi oldum... tavsiye ederim..........

senin yaşın kaçtı ikizcim..? ben 24 'üm henüz bebiş düşünmüyorum. bi ara karar vermiştim yapmaya ama yok ya hazır değilim ben:KK50: Rabbim uzun ömür versin yavrularına canım
hayırlısıyla biran önce girersiniz inş insanın kendi evi gibisi yok canım:)):KK69:
haklısın güzelim.. inş. Mayıs bi gelse :KK31:

neyle yıkıyon hayatım ben düzleştirici çok kullandım hep yıprattı o yapabilirmi acaba şuan kullanmıyorum nasıl çıkcak gene saçlarım ya böyle kel değil ama eskisi gibi canlıda değil seyrekleşmeye başladı üfff

sarımsak sürerlermiş seyrek yere. görümcem anlatmıştı.. ama kokusu fena sararmış.. çok yıkamak gerekiyormuş. ama onun hala seyrek sanırım bir faydası olmamıştır..

X