Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

kolay gelsin.inş huzurla güle güle oturursun.
sağol canım.. amin

sonuçta ekonomik durumum belli canım, zenginler gibi canım sıkıldıkça mobilya, fayans, dolap değiştirme gibi imkanım olmadığından dolayı bi kere yapılıyo sonuçta diye en iyisi, en güzeli olsun istiyor insan.. bakalım elimizden geldiğince bişiler yaptırmaya uğraşıyoruz ehh bi de benim bir de kararsızlık huyum olmasa :97:

net gitti bende o arada flsahda rüyanız hayrolsun varya ona takıldım

bu kadarda sallanmazkii bi de tutuo

ya o kadına çok uyuz oluyorum dediğin gibi acaip sallıyo.. ya ben de desem ' senin oğlun mu var kızın mı' atıyorum işte oğlum var diyo kadın.. ' evet oğlun var' diye tekrarlıyo delü yaa

kızlar hadi size iyi muhabbetler beni eşim çağırıyorr :)
iyi gecler yarın görüşürüzzzz :)

ya o kadına çok uyuz oluyorum dediğin gibi acaip sallıyo.. ya ben de desem ' senin oğlun mu var kızın mı' atıyorum işte oğlum var diyo kadın.. ' evet oğlun var' diye tekrarlıyo delü yaa

ay evet ya
ama içlerindne bi tanede aksini söylemiyo onları arayınca kuzu psikolojisine mi giriyolar acaba ne derse evet doğru

nette bi yerde bunlar için yazılan bi yazıyı okudum adamın biri yazmış sakın aramyın ben aradım 20 25 dk beklettiler 65 tl kontörüm gitti bağlamadılar bile para tuzağı diye yazmış

kızlar hadi size iyi muhabbetler beni eşim çağırıyorr :)
iyi gecler yarın görüşürüzzzz :)
iyi geceler canım..

heralde kız aranır mı o manyaklar

kızlarrr ben kaçanzi yavrular.. Hepiniz öpüldünüz :82:

ceyda kız ben çok üzüldüm.hatta koptumya.nihan86yla birkaç kez seninde girdiğin bir topicte karşılaşmıştım.bian tanıdığım birinin başına gelmiş gibi bir ruh halindeyim.çocuk kaç yaşındaymış canım.............

merhaba hanımlar pazar gününden beri yazamıyorum nasılsınız biraz yazdıklarınıza göz attımda hasta olanlara allah şifa versin evi tadilatta olan arkadaşımızada kolay gelsin

ben de bir kaç gün içinde temizliğe başlıycam.nette vakit geçiriyorum karikatür ve fıkralara bakıyorum.

canım eltin ev bakıyormuş çok sevindim takip edemedim pazardan beri nette sorunvardı işallah ayırmışsınızdır evi canım kolay gelsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…