Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

keşke baştan aYrı otursaymışlar.ne sen bu sıkıntıları çekerdin nede kötü olurdunuz.yaptığın herşeyde boşa gitti.iyiliğimi geçti sanki........

bence hiç birşey boşa gitmedi.öncelikle Allah katında kötü durumda olan birine yardım ettim.sonra eşimin gözünde sabırlı davranarak yükseldim.o bilmezse bilmesin onun için yaptıklarımı.evt en başta ayrı oturmalıydık ama yurtdışındayım yanlızım diye kabul ettim.ve sonuç eltimle olmaktansa yanlız kamayı tercih ederim ki artık o kadarda yanlız değilim kendime arkadaşlar buldum.şükürler olsun.şimdi konuşursa konuşurum konuşmazsa kendi bilir benim kaybım yok.

sen elinden geleni yapmışsın boşver gerisi senin problemin değil

tabiki canım allah biliyor.eşininde anlıyor olması senin için çok iyi.tabi canım kimsenin kimseye ihtiyacı yok.bak bizler varız..

ben de bir kaç gün içinde temizliğe başlıycam.nette vakit geçiriyorum karikatür ve fıkralara bakıyorum.

ayyy bu akşam çok yedim kızlar ya çok fenayımm ,bi soda alayım dolaptanda içeyim yoksa bayılacammmm :S:S:S:

nasıl az çok evin işleri bittimi...............

şuan evin su tesisatı döşeniyor canım. sonra elektrik ve doğalgaz izleyecek onu.. sıvası yapıldıktan sonra benim yoğun günlerim esas o zaman başlıyor mutfak dolapları, fayanslar, boya badana, banyo dolabı, duşakabin, kapılar,pencereler offfffff

ayyçok fena oldu ağlıym forumda bir yazı var onu okudum.ne kadar büyük acılar var hayatta Allah kimseye göstermesin(amin amin amin)

kolay gelsin.inş huzurla güle güle oturursun.

stresli ama çok eğlencelii :) tabi eğlencesini işler bittikten sonra çıkarırsın inşş:) bende yakın zamanda geçtim bu yoldann baya takılıo insanın aklına ayy bumu olsaydı ayy keşke şu renkmi olsaydı falan filan diee :))) ama sonraaa amannn bitsinde biranönce ne olursa olsun diyosunnn :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…