Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

hayatım seninde gözün aydın artık rahatsın hiç kafana takma hayatım elti gemisi yürümez zaten:)))

hayatım kursun hayırlı olsun başarılar hayatım sana:)) artık bizede öğretirsin ing:90:

inşallah cnmm :) daha önce bi yıl hazırlık okudum ünv.de ama ,insan kullanmayınca unutuyooo :) bakalım azmim ne kadar devam edicekk :)

ayy canımmm çok sevindimm,ee nasıl oldu ev buldularmıı,kız bi günde neler olmuş neler :))) konuştumu vedalaştımı senle giderken :)

bende bi firmanın ing. sınavına giricem,eşimde saolsun süpriz yapmış yazdırmış beni,şuan azimle gidiyorum gündüzde baya ders çalışıyorum :) bakalımm ne olurr :))

Yaradınıma şükürler olsun.inş bundan sonra herkes için hayırlısı olur.sanki aldığım nesefte bile tad var :)))) kocacıma kavuştum artık onunla başbaşayım.

black bir kaç gündür zaten konuşmuyor benle.sonra dün gece yatak odasını söktük hiç yüzüme bakmıyor.kaynımla o eşyaları arabaya taşırken hiç odamdan çıkmadım.kaç gündür o ev arıyodu evin işi bendeydi yemeğimi bile yemedi neyse.dedim belki seslenirler taşıma işi biitnce hiç birşey demeden çıkıp gittiler.amann çokta fi fi iyi oldu iyi :)) kalitesini tekrar göstermiş oldu.dersen ki sen neden eşya taşımasıan yardım etmedin dışarı atar gibi olmamak için hahahhahahahahh

kızlar şimdi unutulmazı seyrediyorum da bu ne ya her dizide bi zenginlik nerden buluyorlar bu parayı bilmem ben de dizi oyuncusu olcam:)))

keşke baştan aYrı otursaymışlar.ne sen bu sıkıntıları çekerdin nede kötü olurdunuz.yaptığın herşeyde boşa gitti.iyiliğimi geçti sanki........

Son düzenleme:

ya boşver yaa gitsin amannn:)
sanki senin ne işin düşecek onaa bidaha ,formalite görüşmek gerekirse görüşürsün gerekmezsede boşver eşine iyi bak sen :))

benim için sevinen herkesten Allah razı olsun.herşey gönlünüzce olsun.yuvanızdan huzur bedeninizden sağlık cebinizden para eksik olmasın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…