Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

canım eltin ev bakıyormuş çok sevindim takip edemedim pazardan beri nette sorunvardı işallah ayırmışsınızdır evi canım kolay gelsin

ayırdık şükürler olsun.sağolun iyi dilekleriniz için herşey daha güzel olacak inşallah.herkes için en hayırlısı neyse o olsun.

mrb ikizcim ben de 1 saattir bakınıyorum kimse yok çıkıcaktım artık sen geldin ne haber nasılsın

Son düzenleme:
slm hanımlar.nasılsınız saatlerdir burdayım eşim bu gece eve gelmeyevek nöbetçiyim o yokkende yatmak istemiyorum.of yaaa

slm hanımlar.nasılsınız saatlerdir burdayım eşim bu gece eve gelmeyevek nöbetçiyim o yokkende yatmak istemiyorum.of yaaa

slm cnm bende bakınıyorummm ama kimsecikler yok dilek geldi ama galiba oğlan uyandı yok yine bugün burası pek sessiz:2::2::2:

kız bir alensin güldürdün beni..........

gerçekten Allah korusun vur başına ekmeğini al ama gene memnun değildim şimdi sırtımda taşicam kız ne biçim adammış o görümcenin lafıyla karıyı boşamaya kalkmış 3 aylık evliler hemde tüh utanmaz

İkiz81cim burdan devm edebiliyorum özelden 10 dk bir yazabiliyoruz memnun oldum tanıştığıma ne var ne yok

yok ama çok beterler varmış ya çok üzüldüm..

ona insan bile diyemiyorum..bebeğine bişey olmuşmu

yok olmamış çok şükür ama çok zor bir durum allah korusun walla en son okuduğum msjı eve geri dönmeye karar vermesiydi... bu ne kadar zaman içinde oluyor bilmiyorum ama çok şaşırıp çok üzülmüştür... insan bunları görünce rabbime çok şükür...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…