Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

slm kıslar topiği forum takipte buldum birkaçınızı kurdelamın topiğinden hatırlıyorum ben yeni üye olmuştum ama kurdelam gitmiş umarım gelir muhabbetiniz tatlı olsun...

hoşgeldin kelebek,evet seni hatırlıyorum,bundan sonra biz buradayız,sende dertleşmek konuşmak istersen buyur gel canım,

bende tanıtayım kendimi 30 yaşındayım 2 tanede rabbim bağışlarsa oğlumcum var evdeyim sizin gibi arkadaşlarla vakit geçirmek en büyük hobim oldu... burası çok samimi insanın içi rahatlıyo walla

bende tanıtayım kendimi 30 yaşındayım 2 tanede rabbim bağışlarsa oğlumcum var evdeyim sizin gibi arkadaşlarla vakit geçirmek en büyük hobim oldu... burası çok samimi insanın içi rahatlıyo walla

anaaammm gel bacım geeelll,ne güzel yaşıtımı buldum,ohhhh çatlayın kızlar

hoşgeldin canım,Allah oğlunu size bağışlasın,bende evliyim,ismim serap,yaşım 30 ve hala çocuğum yok

Merhaba serap'cım ben de pelin.Sağolasın canım.Allah inşallah sana da bir bebek nasib eder.Ben 31 yaşındayım.Benim 27 yaşında oldu.Hem artık 30 yaş geç değil.Olur canım.Sen de birgün bebeğini kucağına alırsın.

ya kızlar benmi abarttım acaba,kendimi hep yaşlanmış gibi hissediyorum,20 lik kızların yanında kendimi bazen teyze gibi hissediyorum,ne dersiniz 30 yaş bunalımımı,genciz dimi daha

genciz güzelim daha 30 dediğin insanın en güzel zamanları rabbim inş bi bebekte veriri sana güzelliğin gençliğin ikiye katlanır o zaman...

AMİN CANIM AMİNNNNNN....
aslında ben geçen sene hamileydim ama düşük yaptım neyse....konuşmiyim artık.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…