Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

hmm.bazen troid de yapıyor düşük deniyor da ondan sordum.Ben troid hastasıyım.ama çok şükür bir sorun olmadı
sanırım troid değil canım benimkisi ama var rahmimle yada alakalı bir dorun ve benim gittiğim doktorların hiçbirisi bulamadı gibi düşünüyorum,adet olayım bitsin başka doktora gidicem.
sabret canım inşaallah olur.birkere kalmışsın mutlaka tekrar kalırsın.kaç yıllık evlisin.

bakalım artık canım 10 8 aydır tık yok.

iyi geceler kızlar nasılsınız..antalyadan selam sizlere..uykum yok canım sıkılıyor forum takıbınden baktım hemen geldım buraya...yenı birini aranıza alırmısınız?

bu arada 4 yıılık evliyim.ama 2 sene bilerek istemedik sonrada denemeye başladıktan sonra 8.ayımda hamile kaldım,4 ay hamile kaldım,tam 5.aydan gün alacaktıkki düşük yaptım geçen sene 5 martta.sonra 3 ay korunduk,işte sonrada bekliyoruz.

d,üşükten sonra ilk aylar kalamıyorsun diye biliyorum.Ondandır.Biraz beklemen lazımmış.Olur canım bir daha.

benimde canım 9 yıldır evliyim.benim kızlar 6 yaşında.benimde 2.yıldan sonra oldu çok sıkıntılı oldu.eşimdede problem vardı.ameliyat falan oldu.nasip sonra oldu.3.sü de hemen kendiliğinden oldu.biz tekrar tedavi gerektirir diye düşünmüştük ama nasip.

evet canım çok güzel ben çok duyuyorum olmayıpta 2 hamilelikleri kendiliğinden olanlar çok var Rabbim isteyen herkese nasip eder inş...:86:

ikizcim sen kereviz yemeği yapıyormusun çocuklarına ben denemedim hiç deneyen var mı

ya ben hep dikkat ediyorumda ilk çocuklar çok sıkıntılı oluyor,işte ne biliyim ya daha öncesinde düşük falan filan oluyor,ama doğumdan sonra ikincilerde pek problem yaşanmıyor,hemen oluveriyor,bu çok kişide dikkatimi çekti.bende bir doğursam Allah bilir tabiide sanki 2,si kolay olacak gibi geliyor.neyse kapatalımmı kızlar konuyu,aranızda haklı olarak sıkılan olur.

hoş geldin canım... serapçım bak hemşerin birtane daha Antalya lı.....

hoşbulduk canm sağol..

hoşgeldiiinnnn canımmmm,bu arada bende antalyalıyım

hoşbulduk canm sağol..çok sevındım hemşom nersındesın antalyanın..bende hem haşımato hemde pko vardı canım senın gıbı ılk 2yıl cocuk yapmadım sonrada dusuk oldu..ama nedenını bulmadılar..hormon sevıyelerı dusge engel deyıl dedıler...1yıl aradan sonra tekrar hamıle kaldım çok sukur dunyalar tatlısı 2yasında bır kızım var..sen içini ferah tut..allahın ıznıyle herşey olacagına varıyor..sakın ılk yasadıgımı yasarım dusuncesı olmasın kafanda..

dilekcim ben yapıyorum kerevizi terbiyeli ve portakallı yada limonlu öyle olunca kokmuyo yiyor çocuklar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…