Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

Dilek cim tv'de mevlit dinliyorsan sorun olmaz.ama kuran okunurken sadece dinlemek gerekiyor diye biliyorum

AMİN CANIM AMİNNNNNN....
aslında ben geçen sene hamileydim ama düşük yaptım neyse....konuşmiyim artık.[/QUOTE

bende ilkini düşürdüm sonra 1 -2 sene ara verdik ben çok korktuydum ama sonra ikinciyi bile büyüttük nerdeyse üzülme rabbim hayırlı evlat versin

AMİN CANIM AMİNNNNNN....
aslında ben geçen sene hamileydim ama düşük yaptım neyse....konuşmiyim artık.

evet canım daha fazla düşünüp de canını sıkma.Allah'ın dediği olur.Herşeyin bir zamanı var.Onun da vardır bir zamanı.Sen kendini hiç strese sokma.Biliyorsun stres de önemli bebek konusunda

yokya daha genciz.ben kendimi hala genç hissediyorum.ama zaten kadınlar 30 undan sonra güzelleşirlermiş.:KK1::KK1:
dimi ama,genciz güzeliz...doğru valla,yolda yürürken eskiden arkamdan bu kadar bakan olmazdı,hahaah,ne ukalayım ama...
AMİN CANIM AMİNNNNNN....
aslında ben geçen sene hamileydim ama düşük yaptım neyse....konuşmiyim artık.[/QUOTE

bende ilkini düşürdüm sonra 1 -2 sene ara verdik ben çok korktuydum ama sonra ikinciyi bile büyüttük nerdeyse üzülme rabbim hayırlı evlat versin

inşaallah bende bir daha aynı acıyı yaşamam ve en kısa zamanda bebeğimi sağlıkla kucağıma alırım.AMİN.

amin inş.... bugün biliyorsun mevlit kandili yani peygamberimizin (sav)doğum günü inş. rabbim sanada gönlüne göre hayırlı bir evlat dünyaya getirmeyi nasip etsin

bu arada hepimizin kandili mübarek olsun kıslar rabbim dularımızı kabul etsin...

Son düzenleme:
sağolun kızlar teşekkürler güzel iyi dilekleriniz için,inşaallah sizin doğmuş ve doğacak çocuklarınıza,doğacak çocuklarıma Allah vatana millete hayırlı evlat versin.cümle devrik oldu ama anladınız işte...

amin inş.... bugün biliyorsun mevlit kandili yani petgamberimizin doğum günü inş. rabbim sanada gönlüne göre hayırlı bir evlat dünyaya getirmeyi nasip etsin

bu arada hepimizin kandili mübarek olsun kıslar rabbim dularımızı kabul etsin...

amiiiiiin.herkesin kandili mübarek olsun.Dualarımız kabul olsun inşallah

Serap'cım troidine baktırdınmı hiç?

canım arada doktorlar hormon testlerime bakmışlardı(ama içinde troid varmı bilmiyorum ama sanırım doktor troidde iyi dediğini hatırlıyorum)hepsi normal çıkmıştı,en son 4 ay önce yaptırmışım hormonlara.birde benim düşükten önce ara kanama problemim vardı hep ama gittiğim her doktor muayehane sonrası sorun yok,rahim temiz diyip geçti,düşükten sonra 10 aydır yoktu ama geçen hafta yine geldi.bu dert neyse ondan hamile kalamıyorum sanırım.

canım arada doktorlar hormon testlerime bakmışlardı(ama içinde troid varmı bilmiyorum ama sanırım doktor troidde iyi dediğini hatırlıyorum)hepsi normal çıkmıştı,en son 4 ay önce yaptırmışım hormonlara.birde benim düşükten önce ara kanama problemim vardı hep ama gittiğim her doktor muayehane sonrası sorun yok,rahim temiz diyip geçti,düşükten sonra 10 aydır yoktu ama geçen hafta yine geldi.bu dert neyse ondan hamile kalamıyorum sanırım.

hmm.bazen troid de yapıyor düşük deniyor da ondan sordum.Ben troid hastasıyım.ama çok şükür bir sorun olmadı

sabret canım inşaallah olur.birkere kalmışsın mutlaka tekrar kalırsın.kaç yıllık evlisin.

X