Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

valla cnm ben dün alışverişe çıkmıştım,güzel bi spor ceket aradım bizimkine,kotun falanda üstüne giyebilsin diye ama yok anacım hiç orjinal güzel bişey bulamadım,neyse şık bi kazak aldım,geldim eve beğenmedi beyfendi tarzı değilmiş,ama giydi gene annemlere gittik falan herkes çok beğendiii,neyseeee..
sonra buakşamda en sevdiği yemekleri yaptım,çok şık bi sofra kurdum mum yaktım,sehpamın üstündeki taşlarla masaya yazılar yazdım,neyse bizimki geldi çok beğendi hakikaten masanın resmini falan bile çekti okadar beğendi yani,,ee yedik falan bakıyorum hediye falan yok,kapıda çiçekte yoktu elinde ..anlıyacağın hayal kırıklığı yaşadım çok tripliyim onaa,burnundan getirdim bu gece ...yarın şimdi kesin bişey alır ama kıymeti kalmadı walla...

buarada dilekcim geçmiş olsunn..ortalık hastalıktan yıkılıyo walla,bol bol vitamin almak lazımm..

Herkesin kandili mübarek olsun kızlar....

canım canını sıkma bu adamlar böyle heralde baksana parfümüde ben beyendim konuşmuştuk ya odun bunlar:)))) masanın resmini eklesene valla ben bugün bişey yapamadım annemler bizdeydi

hoş geldin canım:))

evet hayatım ama heralde bu aralar çocuklarda salgın var sen duydunmu gerçekten zor...seninkiler nasıl(

evet canım heryerde salgın var.ama çok şükür şimdilik bizde (çocuklarda)problem olmadı.ikizlerin birinde birkaç gün öksürük oldu geçti.çocuklar hasta olunca bitiyorlar yazık seninkide kusuyormuş kesin iştahta yoktur.neyse düzelir inşaallah..........

kızlar dökülün bakalım,nasıl geçti gününüz,kimin kocası kime ne aldı,hoooop meraklı serap.

hayatım benimki parfüm aldı ama ben beyendim... ben bişey almadım...

bide ben tv seyrediyordum gelip beni öptü sevgililer gününü kutladı şaşırdım büyük bi adım

canım canını sıkma bu adamlar böyle heralde baksana parfümüde ben beyendim konuşmuştuk ya odun bunlar:)))) masanın resmini eklesene valla ben bugün bişey yapamadım annemler bizdeydi

uff sorma yaa çok canım sıkıldı ama tüm gece tripliydim pahalı bişide istemiyodum kızz,sadece bi şıklık yapıp eline bi çiçek alsaydıda yeterdi..Yok efendim kolye bakmış 450 tlmiş, keşke alsaydım diyo ayak yapıo şimdiii aman neseeeeeee sinir oluyorum valla...

masanın resminide beyim çekti telefonunda yüklemedimki bilgisayara,biara atarım cnm eklerim resimlere...

neyseeee sağlıkk olsunnnnnnnn

Benim eşimde bana parfüm almış .ama ben birşey almadım.aman neyapayım onun parasıyla ona hediyemi alayım.nede olsa kredi kartımı ödüyor.

sağol canım aman dikkat et hasta olmasınlar bizim ev kombili hasta değildi annemlerin evi sobalı oraya bi gittik bidaha düzeltemedim. zatem yemiyodu oğlum şimdi zorla yediriyorum ama ilaç verdi doktor iyileşiyo yavaş yavaş canım..

tamam canım boşver:)) canını sıkma artık geçti nasıl sa

zaten çocukların düzeni değişince hemen hasta oluyorlar.ben dışardayım zaten kimsem yok.memleketede sırf çocuklar hasta olacak diye korkumdan gidemiyorum(kışın).

hayatım benimki parfüm aldı ama ben beyendim... ben bişey almadım...

bide ben tv seyrediyordum gelip beni öptü sevgililer gününü kutladı şaşırdım büyük bi adım
ay alemsin yaaa,adamı kalas yaptın çıkardın,sanırım benimki öpmedi bile ama hediyemi kaptım
dur bakalım sabret,belki yarın alır kızzzz

Benim eşimde bana parfüm almış .ama ben birşey almadım.aman neyapayım onun parasıyla ona hediyemi alayım.nede olsa kredi kartımı ödüyor.
aynen canım haklısın,bende hep eşimle birbirimize hediye alırken bunu düşünürüm sonuçta beraber çalışıp ödüyoruz,beleşten gelmiyor hiçbirşey,kazanan satıcılar oluyor valla.
en anlat bakalım ,sende kesin vardır bi numara :)
yok be canım ne numarası,1 haftadır kayınvalidem bizde,birde bugün görümcemin kızı geldi 16 yaşında,oturduk hep beraber sevgililer günü kutladık çayla bakmayın güldüğüme sinirliyim aslında ama neyse!akşamda Allah kabul etsin yasinimi okudum duamı ettim şimdide yazıyorum işte.

canım keşke devam etseydin ama sağlık olsun ev hanımıda güzel meslek:90::90:

ayy cnm çok zor stresli bi iş,migren oldum valla evlilik tazminatımı alıp bıraktım,
şimdi ingilizce çalışıyorum bakalım daha iyi bişeyler olur inşallah ilerde,şimdilk biraz dinleniyimdee :) evimin tadını çıkarayım birazzzz :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…