Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

biber dolma

üzülme artık hayatım bak yarın geliyo uzun uzun konuşursun aklındaki soruları sorarsın ama şimdi üzülme..

biber dolma

üzülme artık hayatım bak yarın geliyo uzun uzun konuşursun aklındaki soruları sorarsın ama şimdi üzülme..

hayır arkadaşı gelip konuşana kadar eşimle konuşmayı düşünmüyorum..çünkü gerçekten bişiler varsa eşim o arkadaşını durdurabilir ve hiçbişi öğrenemem

valla kafam karışık tilkiler tur atıyor kafamda...eşimin arkadaşı beni aradı da pek hoş konuşmadı ...kendimi kötü hissediyorum işte...oof okadar kafam karışıkki olayı bile anlatamıyorum

nasıl yani ne dedi ki??

beni sorguladı adam resmen...noluo bu adama dio bana... bende bişi olmadığını biliorum şaşırmaya korkmaya başladım acaba bilmediğim bişimi var diye kafam inanılmaz karışık nolur kafamı dağıtalım bu konuyu düşünmek istemiorum:KK25:

beni sorguladı adam resmen...noluo bu adama dio bana... bende bişi olmadığını biliorum şaşırmaya korkmaya başladım acaba bilmediğim bişimi var diye kafam inanılmaz karışık nolur kafamı dağıtalım bu konuyu düşünmek istemiorum:KK25:

yaa cnm çok özür dilerim istersen hemen kapatıyım konuyu ama ben biraz uzak kaldım muhabbetten. bikaç gündür yani. en son eşin yurtdışından gelicek diye hazırlanıodun.. gelmedi mi??

X