Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

doluyo sanırsam buralar fazla vaktim yok benim kızlar açın bi konu bende geliyim peşinizden:KK64:

hoşgeldin canım nasılsın

iyi diyelim iyi olalım lady abla sen nasıl oldun,geçtimi rahatsızlığın?
öyle günlük işlerr,çok ütü yaptım bugünn,bide bişey sorucam yaa,eşimin açık renk gömleklerinde yaka ve koltuk altı kısmındaki lekeleri çıkaramıyorum;;önerebileceğiniz bişey varmı yaa :KK43:(((
amway ürünleri varmış netten bakıcam şimdii,sipariş vercem ama pahalı biraz galibaa yaa :Sss

iyi diyelim iyi olalım lady abla sen nasıl oldun,geçtimi rahatsızlığın?
öyle günlük işlerr,çok ütü yaptım bugünn,bide bişey sorucam yaa,eşimin açık renk gömleklerinde yaka ve koltuk altı kısmındaki lekeleri çıkaramıyorum;;önerebileceğiniz bişey varmı yaa :KK43:(((
amway ürünleri varmış netten bakıcam şimdii,sipariş vercem ama pahalı biraz galibaa yaa :Sss

ben altmışda yıkıyorum çıkıyo baktım çıkmıyo koslayala yada beyaz sabunla çitileyip yogunda yıkıyınca çıkıyo hiç almadım onlarda bikere misedor diye bi markanın aldım hiç begenmemiştim:KK34:

şuan şok içindeyim eşimin arkadaşı aradı ve bana hiç iyi şeyler söylemedi sanki onun hayatını ben mahvetmişim gibisinden konuştu eşimde bana mutluyum eskisi gibi değilim yalanı oynuyor sanırım....kafam çok karıştı şok durumdayım

şuan şok içindeyim eşimin arkadaşı aradı ve bana hiç iyi şeyler söylemedi sanki onun hayatını ben mahvetmişim gibisinden konuştu eşimde bana mutluyum eskisi gibi değilim yalanı oynuyor sanırım....kafam çok karıştı şok durumdayım

eşinin arkadaşımı valla bişey anlamadım canım ya :KK53:

ben altmışda yıkıyorum çıkıyo baktım çıkmıyo koslayala yada beyaz sabunla çitileyip yogunda yıkıyınca çıkıyo hiç almadım onlarda bikere misedor diye bi markanın aldım hiç begenmemiştim:KK34:

kosla oxi action aldım sırf bu işlem için,kutusuna 10 lira verdim ama sararmaları tam açamadıı bende çıldırdımmm:S
amway die bi marka var,bi ürünü varmış yakaya bi sıkıyomuşsun o sararmaları hemen temizliyomuş:S
bakalım araştırıyorummm...

hoşgeldin dilekcim buarada:) nasılsınnnn????????????

hayatım bende şaşırdım ama ne demek istedi yani

kosla oxi action aldım sırf bu işlem için,kutusuna 10 lira verdim ama sararmaları tam açamadıı bende çıldırdımmm:S
amway die bi marka var,bi ürünü varmış yakaya bi sıkıyomuşsun o sararmaları hemen temizliyomuş:S
bakalım araştırıyorummm...

hoşgeldin dilekcim buarada:) nasılsınnnn????????????

iyim canım sen nasılsın bende oğlan uyumadı onla uğraşıyorum:KK43:((

hayatım bende şaşırdım ama ne demek istedi yani

inanın öyle bi konuştukii eşim benden bişi gizliomuşta arkadaşından öğğrenecekmişim gibime geliyor..eşim geldikten sonra yanınıza gelip konuşucam sizinle dedi..eşimin huzursuz olduğunu kötü bişi yapacağını düşünüo galiba

bende anlamadım..kafam çok karıştı kendimi olmadığım kadar huzursuz hissediyorum...yarın gece eşim burda ve gelişine sevinemyiorum ne güzel dimi:KK19:

şimdi eşin mutsuz ve arkadaşı arayıp sana eşin seninle mutlu degilmi demek istedi ben dogrumu anladım şimdi o nasıl bi arkadaş ya sen dört gözle kocanı bekle

X