Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

bibercim sizin aranız limonimi yoksa sorunlarmı var

aramızda sorun yok aslında 2-3 gün önce hayatındaki eski kişi ile ilgili bişi gördüm onun üzerine kavga ettim ayrılmak istedim yine hallettik sorunumuzu..ama bilmediğim bi sorunumu var onuda bilmiorum ..çok karıştım

aramızda sorun yok aslında 2-3 gün önce hayatındaki eski kişi ile ilgili bişi gördüm onun üzerine kavga ettim ayrılmak istedim yine hallettik sorunumuzu..ama bilmediğim bi sorunumu var onuda bilmiorum ..çok karıştım

yarın anlarsın artık bibercim ne diyim bilemedim:44:

şuan şok içindeyim eşimin arkadaşı aradı ve bana hiç iyi şeyler söylemedi sanki onun hayatını ben mahvetmişim gibisinden konuştu eşimde bana mutluyum eskisi gibi değilim yalanı oynuyor sanırım....kafam çok karıştı şok durumdayım

inanın öyle bi konuştukii eşim benden bişi gizliomuşta arkadaşından öğğrenecekmişim gibime geliyor..eşim geldikten sonra yanınıza gelip konuşucam sizinle dedi..eşimin huzursuz olduğunu kötü bişi yapacağını düşünüo galiba

canım senin eşin ne zaman geliyor;
arkadaşı nerede,o nerden biliyormuş?
sizin işlerde bi netleşmedi,,inş. kötü şşeyler olmazz ???

hayatım sen sakin ol yarın eşin geliyo nasıl olsa. o arkadaşıda bu cesareti nerden almış anlamadım ne karışıyo o. eşin gelince konuşursun..:))))))))))

hayatım sen sakin ol yarın eşin geliyo nasıl olsa. o arkadaşıda bu cesareti nerden almış anlamadım ne karışıyo o. eşin gelince konuşursun..:))))))))))

düşünemiyorum hiçbirşey...çünkü kafamda bi ço şey gezinip duruo aynı anda ...sevinemiyorum kursağımda kaldı sevincim

X