Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

sorma cnm yaa,bizim iş için mart sonuna doğru büyük bi projemiz var,benim eşimde o işi bekle dioo,işte ingilizcem fena değildir benim,şimdi çalışmaya başladım tekrar biraz geliştireyimde çok gerekli çünküü,ama yinede iyi yerler arayınca akıma bi gidip bakayım diye düşüyoo :)))

anladım cnm en azından senin için umut var. benm sanırı daha en az 1 sene var. kreş çağına gelsin istio babası...

anladım cnm en azından senin için umut var. benm sanırı daha en az 1 sene var. kreş çağına gelsin istio babası...

canım tabiki senin için çocuğunla uğraşıp vakit geçirmek çok daha güzel,en azından zaman geçer :)
ama çalışmaya alışanada ev zor gelioo:)
kısmet diyelimmm güzelll işler bizi bulsun inşallahhh allahın izniyleee :))

oğlunun adı neydi cnm bide kaç yaşında :)

canım tabiki senin için çocuğunla uğraşıp vakit geçirmek çok daha güzel,en azından zaman geçer :)
ama çalışmaya alışanada ev zor gelioo:)
kısmet diyelimmm güzelll işler bizi bulsun inşallahhh allahın izniyleee :))

oğlunun adı neydi cnm bide kaç yaşında :)

haklısın cnm valla. bazen öyle bunalıorum ki. ya can sıkıntısı da değil oğlum yüzünden zamanım olmuyo sıkılmaya çünkü ama ne bilim işte sıkılıo insan bi süre sonra çalışmak farklı insanlar görmek istio. oğlum 15 aylık cnm oğuzhan adı :) senin var mıydı çocuk??

haklısın cnm valla. bazen öyle bunalıorum ki. ya can sıkıntısı da değil oğlum yüzünden zamanım olmuyo sıkılmaya çünkü ama ne bilim işte sıkılıo insan bi süre sonra çalışmak farklı insanlar görmek istio. oğlum 15 aylık cnm oğuzhan adı :) senin var mıydı çocuk??

yok cnm ben daha 4 aylık evliyim :) ama istiyoruz hemen ,beklemicez yanii :)))
o duyguyu tatmak istiyorummm :)))
annelik başka bişeyy yaaaa :))))))))):KK49:

yok cnm ben daha 4 aylık evliyim :) ama istiyoruz hemen ,beklemicez yanii :)))
o duyguyu tatmak istiyorummm :)))
annelik başka bişeyy yaaaa :))))))))):KK49:

haklısın valla cnm bambaşka birşey. dünyada bu kadar tezat başka bir duygu yoktur sanırım. o beni sinir edio ben ona kızıyorum sonra gene birbirimize sarılıp öpüşüp koklaşıoz... yani bu kadar tezat başka bişi olamaz heralde :)) dünyanın en tatlı, en güzel, en zor işi annelik...
Allah isteyen herkese hayırlısıyla nasip etsin inş...

Son düzenleme:
haklısın valla cnm bambaşka birşey. dünyada bu kadar tezat başka bir duygu yoktur sanırım. o beni sinir edio ben ona kızıyorum sonra gene birbirimize sarılıp öpüşüp koklaşıoz... yani bu kadar tezat başka bişi olamaz heralde :)) dünyanın en tatlı, en güzel, en zor işi annelik...
Allah isteyen herkese hayırlısıyla nasip etsin inş...

allahım en kısa zamanda banada bu duyguyu tattırsın inşallahhh :)))
oğluşunun ismi çok güzelmiş buarada:)

yeni evilisin ansıl gidiyor evlilik peki anlat bakalım o zmn...

valla allaha şükür eşim çok iyi çok merhametli bi insan önceliklee...evlilikte çok güzel bi duygu,sevdiğin insanla aynı evde yaşamak ,birçok sorumluluğunun olması bazen bunalsanda yinede kendi kurduğun düzeni devam ettirmek apayrı bi duygu :)
ee malum senelerce okuduk,sonra işe başladım senelercede çalıştım ,tüm işler tüm sorumluluk annemindi :) şimdi ise hiç bi işten kaçamıyorumm herşey bana bakıyorrrr :)

valla allaha şükür eşim çok iyi çok merhametli bi insan önceliklee...evlilikte çok güzel bi duygu,sevdiğin insanla aynı evde yaşamak ,birçok sorumluluğunun olması bazen bunalsanda yinede kendi kurduğun düzeni devam ettirmek apayrı bi duygu :)
ee malum senelerce okuduk,sonra işe başladım senelercede çalıştım ,tüm işler tüm sorumluluk annemindi :) şimdi ise hiç bi işten kaçamıyorumm herşey bana bakıyorrrr :)

herşey bi süre sonra kendiliğinden düzene giriyor cnm merak etme. ben ne temizlik ne de yemek bilirdim ama iş başa düşünce oluyo. gerçi ben temizliğe felan annem rahatsız olduğu için nişanlıyken başlamıştım ama evlendikten hatta çocuk olduktan sonra anca düzene sokmaya başladım işlerimi... evinin fotolarını bi ara kk da paylaşsana... yeni gelin evlerini severim :))

herşey bi süre sonra kendiliğinden düzene giriyor cnm merak etme. ben ne temizlik ne de yemek bilirdim ama iş başa düşünce oluyo. gerçi ben temizliğe felan annem rahatsız olduğu için nişanlıyken başlamıştım ama evlendikten hatta çocuk olduktan sonra anca düzene sokmaya başladım işlerimi... evinin fotolarını bi ara kk da paylaşsana... yeni gelin evlerini severim :))

evet paylaşmak istiyorum bende ama bi türlü fırsat olmadı ,bi ara koyucam fotoları:) bi iki gelin resmimide koyarım diloşta merak edioo benii :))

canım ben kaçayım şimdilik yarın erken kalkıcam,şu görüşmeye bi gidiyim bakiyim şartları ne, ne kadar veriyolar falan :) yarın gene görüşürüzz iyi gecelerrrrr :))

X