Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

süslen bakalım kimbilir ne cici olcaksın

valla ablacım eşim gittiğinden beri adam akıllı dışarı çıkmadım kimseyle görüşemedim.6 aydan sora biraraya gelicez kızlarla banada iyi gelir umarım.. kendimi iyi hissedebilmek kafamı dağıtabilmek için hepsi:44:

pek kimseler yok bugün ha? cumartesi diye mi acaba herkes eşleriyle ilgileniyo tabi yada misafirleriyle ..benimde eşim gelince bende gelemicem ...gelsede bi hayırlısıyla :KK43:

valla ablacım eşim gittiğinden beri adam akıllı dışarı çıkmadım kimseyle görüşemedim.6 aydan sora biraraya gelicez kızlarla banada iyi gelir umarım.. kendimi iyi hissedebilmek kafamı dağıtabilmek için hepsi:44:

sadece eşine odaklanma canım.benim eşimde sürekli yurt içi yurt dışı görevlere gidiyordu yeni evliyken.koca dünya dar geliyordu bana sıkıntıdan.çalışmıyorsan ve eşin bu tempoda çalışmaya devam edecekse kurs,spor,bebek vs kendine meşgale bul derim ben.ya da güzel komşular arkadaşlar edinip sosyalleş.evde oturursan kurar durursun.

sadece eşine odaklanma canım.benim eşimde sürekli yurt içi yurt dışı görevlere gidiyordu yeni evliyken.koca dünya dar geliyordu bana sıkıntıdan.çalışmıyorsan ve eşin bu tempoda çalışmaya devam edecekse kurs,spor,bebek vs kendine meşgale bul derim ben.ya da güzel komşular arkadaşlar edinip sosyalleş.evde oturursan kurar durursun.

meraba yeniden ben geldim....valla bizim en büyük sorunumuz ilkkez bu kadar uzun ayrı kaldık ve ilk ayrı kalışımız sanırım onun etkisi var

selam kızlarr ..
sohbetin baslığı değişmişşş
ben üşütmşüm cok bogazım hastaa bir selam vereyim dedimm..:KK68:

meraba yeniden ben geldim....valla bizim en büyük sorunumuz ilkkez bu kadar uzun ayrı kaldık ve ilk ayrı kalışımız sanırım onun etkisi var

selam canım:nazar:
ilk zamanlar öyle oluyoo
ben gecenlerde annemlerdeydim..ikinc gidişimdi alıştım diyebilirim..
zamanlaa herşeye alışıyorsun canm:KK68:

hoşgeldin diloooğğ yok ya daha belli değil yarın haber vericek :KK43: sen naaptın yoktun

hayatım valla bende bunalımda gibi bişeyim

şu defne öldü y kendimi kötü hissediyorum. çocum var ya acaba bende ölüsem çocuğumdan ayrılmak çok kötü ya iyice bunalıma girdim kızlar lütfen banada moral verin sanki ölcem gibi kafayı yicem ya biliç altımı oldu bilmiyorum..

X