Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

anladım canım,ben düşüğü yaparken normal doğum sancısıyla yaptım canım daha doğrusu erken doğum deniyor buna.yani doğum sancısı yaşadım ve inan bana çok fena ya,insanın canı çok acıyor canım.birdaha düşün.

geçmiş olsun canım ya bende doguramadım ilkinde sancım omadı günüm doldu artık sezeryanla dogurdum ama narkoz felaketti:KK50:ikincide normal dogum hakkı vermiyolar oda sezeryan oldu ama normalide tatmak isterdim

:KK60::KK60::KK60:benimki çok klasik erkek nefret eder kol dügmeli gömlekten çok gıcık demi o yüzden hediye için fazla seçenegim yok valla ya çok gıcık degişik şeyler giymez tarzını biliyorum artık lacivert gri kot pantolon dogrusu takım lmam ben ona:63:drobu bulunmuyo ay giyiyo çıkarıyo olmuyo begenmiyo bizde alışveriş konusu tam tersiyani

hayatım sen en iyisi parfüm al.))))

hayatım sana göre en ideal parfüm görünüyo.. avondan al bence parfümleri güzel oluyo şimdi sevgililer gününe özel indirimleride var canım:KK24::KK23:

kullanmıyo ya aldım duruyo banyo dolabının kenarında neymiş hemen kokusu gidiyomuş neyse kızlar sagolun güzel fikirleriniz için benim kocişe hediye almak zor zor degilde seçeneklerimi çok kısıtlıyo:KK71:ben kaçtım kociş yattı bekletmeden gidiyim kızıyo sonra sensiz uyudum diye öptüm herkesleri :KK16:

kullanmıyo ya aldım duruyo banyo dolabının kenarında neymiş hemen kokusu gidiyomuş neyse kızlar sagolun güzel fikirleriniz için benim kocişe hediye almak zor zor degilde seçeneklerimi çok kısıtlıyo:KK71:ben kaçtım kociş yattı bekletmeden gidiyim kızıyo sonra sensiz uyudum diye öptüm herkesleri :KK16:

tamam tatlım görüşürz by by

tamam canım iyigeceler,sen en iyisi kendine seksü birşeyler al girirver koynuna,en iyi hediye budur bence ona,anladım.

hayatım bişey sorcam bu ziyaretçiler giriyo ya nasıl giriyorlar gözükmüyorlar biliyormusun sen

biliyorum canım,şimdi şöyle kadınlar kulubüne üye olamayan birisi burayla ilgili başlığı googlde aramaya yazıyor ve bu topiği buluyor,kadınlar klübune üye olmadığı için dışarıdan yazıları okuyunca altta ziyaretçi olarak görünüyor.ama bu topiğe giren ziyaetçiler özellikle bu topiği bilen kişiler,yani önceden kk da olup şimdi atılmış olanlar.yoksa kimse özellikle burayı arayıp bulmaz.

biliyorum canım,şimdi şöyle kadınlar kulubüne üye olamayan birisi burayla ilgili başlığı googlde aramaya yazıyor ve bu topiği buluyor,kadınlar klübune üye olmadığı için dışarıdan yazıları okuyunca altta ziyaretçi olarak görünüyor.ama bu topiğe giren ziyaetçiler özellikle bu topiği bilen kişiler,yani önceden kk da olup şimdi atılmış olanlar.yoksa kimse özellikle burayı arayıp bulmaz.

anladım canım peki biz bunların gibi girsek diyelim adımızı şifremizi yazmadan bizde gözükmeyiz o zaman öylemi canım

X