Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

merhabalar hanımlar nasılsınız nasıl gidiyor ned
r proplem hayırdır ya

kalamar hoş geldin senden de tavsiye almak istiyorum

bu defne öldü ya beni çok etkiledi. çocuğu vardı bide. etkisinden çıkamıyorum Allah korusun da benimde var çocuğum sanki bende ölcekmişim gibi geliyo.oğlumdan ayrılmak düşüncesi delirtiyo beni delirdim galiba yada bilinç altı oldu ya geçsin istiyorum biraz kötü durumdayım

bu defne öldü ya beni çok etkiledi. çocuğu vardı bide. etkisinden çıkamıyorum Allah korusun da benimde var çocuğum sanki bende ölcekmişim gibi geliyo.oğlumdan ayrılmak düşüncesi delirtiyo beni delirdim galiba yada bilinç altı oldu ya geçsin istiyorum biraz kötü durumdayım

kızım kafayı taktın sen ha düşünme öyle şeyler kafayı yiyo insan düşündükçe pozitif ol bakalım neler değişio =))

canım benim eninde sonunda hepimizin gideceği yer orası ama şunuda unutma ALLAH ne dert verirse muhakkak onun çaresinide vermişdir üzülme kafana takma herşeyin hayırlısı de öyle düşün

canım benim eninde sonunda hepimizin gideceği yer orası ama şunuda unutma ALLAH ne dert verirse muhakkak onun çaresinide vermişdir üzülme kafana takma herşeyin hayırlısı de öyle düşün

evet canım biraz daha düşünürsem kafayı yicem düşünmüyorum artık.Allahıma şükür herşey yerinde en iyisi yarın mantı yapim

herşey senin elinde..önceden de varmıydı böyle korkun?defne yi duyunca görüncemi öyle oldun sen

hayır öyle bişey yoktu. çocuğu var ya küçük ondan etkilendim.hatta biraz kızdım küçük bebği var onun yanına niye gitmemiş diye ama onunda kaderi öyleymiş vakti dolmuş artık öyle düşünüyorum neyse kapatayım konuyu

kızım kafayı taktın sen ha düşünme öyle şeyler kafayı yiyo insan düşündükçe pozitif ol bakalım neler değişio =))

bende uzun bı sure defneyı kafamdan atamadım
toparlayamadım ama evdekı evlada da adama da salım kafayla
lazımsın.mecbursun toparlamaya yanı...

tamam kızlar ben gidim zaten ekranı zor görüyom yoruldum bugün hadi kendinize iyi bakın görüşürüz:80:

hayır öyle bişey yoktu. çocuğu var ya küçük ondan etkilendim.hatta biraz kızdım küçük bebği var onun yanına niye gitmemiş diye ama onunda kaderi öyleymiş vakti dolmuş artık öyle düşünüyorum neyse kapatayım konuyu

kapatıyoz sen açıyon hatun git enişteye iki cilveleş uyu yarın pazaar kahvaltını et akşamada mantı istiyoz ha ona göre:KK1::KK1::KK1::KK1:

ankaradayım.boyle tatlı tatlı muhebbetlesecegım bı yerler arıyodum
burayı buldum ama sımdılık pek karısık gelıyoo:KK50:

hoşgeldin canım merak etme bende senin gibiydim bir girdiğim yere bir daha girmek için bir saat arıyordum :d:d:d

X