Tatlı arkadaşlıkların katkılarıyla, tatlı muhabbete katılmak isteyenler buyurun..

selam canım:nazar:
ilk zamanlar öyle oluyoo
ben gecenlerde annemlerdeydim..ikinc gidişimdi alıştım diyebilirim..
zamanlaa herşeye alışıyorsun canm:KK68:

ben maalesef alışamadım alışamıyorum ...bize döneceği süreler verilir o sürelerde gelmeyişi yordu sanırım ikimizide...yarında gelemiorum zaman uzadı derse bırakıcam kendimi depresyona giricem artık şu zamana kadar bırakmadım güçlü oldum ama artık yapamıyorum:KK25:

hayatım valla bende bunalımda gibi bişeyim

şu defne öldü y kendimi kötü hissediyorum. çocum var ya acaba bende ölüsem çocuğumdan ayrılmak çok kötü ya iyice bunalıma girdim kızlar lütfen banada moral verin sanki ölcem gibi kafayı yicem ya biliç altımı oldu bilmiyorum..

bilinçaltı canım annelik içgüdülerin bunlar senin..ama ölümden korkmak hem iyi hemde kötüdür..benimde aklımdan hiç çıkmıo çocuğum henüz yok ama bunu düşünmek iyi bişi ona göre çocuğunla zaman geçirirsin ..sen çok etkilenmişsin anladığım kadarıyla kıyamam:KK70:

bilinçaltı canım annelik içgüdülerin bunlar senin..ama ölümden korkmak hem iyi hemde kötüdür..benimde aklımdan hiç çıkmıo çocuğum henüz yok ama bunu düşünmek iyi bişi ona göre çocuğunla zaman geçirirsin ..sen çok etkilenmişsin anladığım kadarıyla kıyamam:KK70:

evet canım çok etkilendim bi de çocuğu vardı ya. inş geçer geçer mi sence:KK59:

evet canım çok etkilendim bi de çocuğu vardı ya. inş geçer geçer mi sence:KK59:

geçer canım...senin yapacağın şey bu dünyaya bidaha gelmicekmişsin gibi yaşamak..ve bu tarz haberlerden uzak durmak..benimde ölüm korkum var panik atak hastasıyım bildiğin gibi bide..senden daha kötü durumdayım..çocuğum olsaydı nolurdu kimbilir...düşünmemeye ve ölüm haberleriyle ilgilenmemeye çalış sadece:KK34:

hoşbuldumm dilekcim
kendini üzmee bilincaltı olmuşturr..kendine baska ugras bul hayatım..kötüü düşünmee iyi düşün iyi olsunn..anıı yasaamak gerek işte..
cokk öptüm canımmm :KK54:
iyi gecelerr ben hastayım yatyom canım:KK43:

geçmiş olsun =((( iyi geceler dikkat et

geçer canım...senin yapacağın şey bu dünyaya bidaha gelmicekmişsin gibi yaşamak..ve bu tarz haberlerden uzak durmak..benimde ölüm korkum var panik atak hastasıyım bildiğin gibi bide..senden daha kötü durumdayım..çocuğum olsaydı nolurdu kimbilir...düşünmemeye ve ölüm haberleriyle ilgilenmemeye çalış sadece:KK34:

sağol canım. ya senin üzüntün sana yetiyo zaten canım sende üzülme bak canı sağolsun gelicek elbet.

hoşbuldumm dilekcim
kendini üzmee bilincaltı olmuşturr..kendine baska ugras bul hayatım..kötüü düşünmee iyi düşün iyi olsunn..anıı yasaamak gerek işte..
cokk öptüm canımmm :KK54:
iyi gecelerr ben hastayım yatyom canım:KK43:

iyi geceler canım. geçmiş olsun. benimde gözlerim yanıto ben de çıkıcam birazdn:)))

sağol canım. ya senin üzüntün sana yetiyo zaten canım sende üzülme bak canı sağolsun gelicek elbet.

ne demek birbirimize destek için burdayız dimi :KK34: ah ah evet hayırlısıyla gelir umarım çok yorulduk ikimizde oda kötü bende zamanı öldüremiyoruz ama birlikteykende zaman yetmiyo değişik duygular :KK43:

ben maalesef alışamadım alışamıyorum ...bize döneceği süreler verilir o sürelerde gelmeyişi yordu sanırım ikimizide...yarında gelemiorum zaman uzadı derse bırakıcam kendimi depresyona giricem artık şu zamana kadar bırakmadım güçlü oldum ama artık yapamıyorum:KK25:

oluyor canımm herşeyee alışamam diyorsun olmuyoo diyosun hayatt öylee alıştırıyokii benn evliliğe meselaa nasıl alıştımm anlamadımm..:21:
mesajını pek anlamadım ama..depresyona hiç girmee bence cnımm hiçbirşey için değmiyoo olan bize oluyoo ne erkeklere nedee baska seye değiyor valla..:KK43:
kendinee ugrass bull bence canımm cok iyi oluyorr inan..:KK68:,

iyi gecelerr herkese bu arada bogazım agrıyoo yatımm:KK43:

oluyor canımm herşeyee alışamam diyorsun olmuyoo diyosun hayatt öylee alıştırıyokii benn evliliğe meselaa nasıl alıştımm anlamadımm..:21:
mesajını pek anlamadım ama..depresyona hiç girmee bence cnımm hiçbirşey için değmiyoo olan bize oluyoo ne erkeklere nedee baska seye değiyor valla..:KK43:
kendinee ugrass bull bence canımm cok iyi oluyorr inan..:KK68:,

iyi gecelerr herkese bu arada bogazım agrıyoo yatımm:KK43:

evet çok iyi söylemişsin ama benim erkeğimede bana olanın aynısı oluyor üzüntümü tetikleyende bu zaten...hadi git yorma kendini konuşuruz sora iyi geceler:KK3:

merhabalar hanımlar nasılsınız nasıl gidiyor ned
r proplem hayırdır ya

evet çok iyi söylemişsin ama benim erkeğimede bana olanın aynısı oluyor üzüntümü tetikleyende bu zaten...hadi git yorma kendini konuşuruz sora iyi geceler:KK3:

hadi kızlar kusura bakmayın çıkıyorum .biber dolmacığım kendini üzmek yok geldiğinde ne yapacağınızı düşün tatlım kendinize iyi bakın bebiişler

biber resmin var mı bu arada

ıyıgeceleeerr
yenıyım aranızda..
Nerden yazıcagımı bıle 10 dakıkada buldum
herkese merhaba:KK64:

evet işte ne sanslıymışın canımm:nazar:
hem özlemekte özlenmekte güzel bişeymişş ben ilk gidişimdee anladım uzun süre aynı ortamdaa sıkılmışım..kıymetimi iyi anlamıştıı amaa bir görsenn:KK6:az kalmış canımm sabırr
tamam canım cıktım benn kusra bakmaa bogazım yanıyorr
öptümmm :KK54:

hadi kızlar kusura bakmayın çıkıyorum .biber dolmacığım kendini üzmek yok geldiğinde ne yapacağınızı düşün tatlım kendinize iyi bakın bebiişler

biber resmin var mı bu arada

yok şekerim eklerim uygun zamanda eşimle olan fotomu görürsünüz =)) hadi iyi geceler

X