Tanışma Yemeğinde Cimrilik ?

Ay canım sevgilimin anasının kaşıkladığını asla asla asla yemem ben de.
İğrenç yani, ağzında enfeksiyon mu var, aft mı var, nereden bileceksin? Sağlık açısından da riskli yani, oluru yok.
Hiç tatlı söylemeselermiş daha iyiymiş bence.

Valla Delfino Hanım, işlerine gelince hayat müşterek, çamaşır istiyorsa birinde de o alsın. Haklısınız valla.
Bir oje olmuş 15 tl, benimki de kırmızı oje hastası. Bir dahakine al ulan da süreyim diyeceğim.

Bu senin durumun erkeğin parasına bakmakla hiç alakası yok karşındaki insanlar ucuzcu bu çok belli. Cimri insanlardan böyle ucuz hesap yapan kişilerden ben de aşırı nefret ederim. Bence bu kişiden ayrıl

yaaa zamanında ben de ilk buluşmada benzer şeyi yaşadım. kahve ve alkolün olduğu bir mekandı, öyle pahalı değil her yer gibi bir yerdi. menü geldi, bakarken "kahve alacaktım ama fiyatlara bakınca bira almak daha mantıklı" gibi bişey dedi. garibime gitmişti, neyse dedim geçtim pek hoşlanmamıştım zaten. kasada hesabı öderken ayrı ayrı olacak dedi. önce kendini ödedi sonra bana döndü "paran yoksa ben ödeyeyim" dedi bi güldüm "senden daha çok param var merak etme" dedim bozuldu. çıktık mekandan, ben otobüse binecektim durak da 10 dk yürüme mesafesinde. durağa beraber yürümek istedi, ben de o tarafa gidiyorum falan dedi. yok ben tek gitmek istiyorum, hadi görüşürüz dedim hızlı hızlı kaçtım

Zaten kuaförlere bile araç yıllık bakım masrafı kadar para bayılır olduk
Niçin yani iki tabak yemeği de ödemeyecekse

50 kilo kadınım orta boy pizza tek başıma bana yetmiyor. Üçünün masada yediği pizzayı, tatlıyı tek başıma yer üstüne bir tiramisu daha yerim ben

Kaynana kendilerinin ödeyeceğini düşündüğünden o sırada vefat edebilirmiş
kaynanayla adam önceden yiyip gitmiş bence. Geçen eşimle boğaz kenarında bir restorana gidecektik. Hesap gelince baygınlık geçirmeyelim diye evde hem kendimi hem onu yedirdim de öyle gittik wldösş

Ana oğul pek beğenmişlerdir sizi bence.

Sözlerinden çıkmamış kuzu kuzu yemişsiniz tiramisuyu. Kendi yemek seçiminizi bile yapmamışsınız. İdeal gelin adayısınız bence kaynananın gözünde.

Kendimi şu duruma sokmaktansa aç kalkmayı yeğlerim. Hislerinizde sonuna kadar haklısınız ama tolere etmek yerine keşke - bari - sonrasında bir tepki koysaydınız.

Bence sizin de o an basiretiniz bağlanmış, başka bir açıklaması yok.

Cüzdanı yanıma almıyım mı? Erkeklerin cüzdanı hep cebindedir gerçi ama ay bu baya baya cimri . Uzaklaş bence .
Kocama bi kere o koca cüzdanini aldiramamiş insanim cüzdanı almazlarsa ölcek hastalığına yakalanıyorlar heralde

Koni sahibi konuya yorum bile yapmaya gerek yok farkindasın dimi bide sorsana erkek arkadaşina dünki rezillik neydi diye ama direk böyle sorki tavrını bilsin

Zaten kuaförlere bile araç yıllık bakım masrafı kadar para bayılır olduk
Niçin yani iki tabak yemeği de ödemeyecekse
:) Katılıyorum. Saçım sarı bir de benim, kendim boyuyorum ama yine de masraf ya hu.
Ya bari ortak yemek söylemeseler... Baştan ayrı ayrı ödense de hiç rezillik çıkmasa.
Ben üç kişi bir karecik tiramisuya giren birilerini görsem gülerim. Yani öyle bir mekanda komik kaçar.

Şimdiden görmüş işte gerçek yüzlerini ne güzel

Ya ben çocuğum küçükken bile kalan yemeğini ısırılmış ekmeğini bile yiyemezdim kaldıkı bi başkasının kaşığından yemek mide bulandırıcı

Bi tanıdığımın görümcesi evine gelmişti bende orda misafirdim çocuğu masaya yerken pilav yoğurt patates dökmüştü bildiğiniz bulaşık gibi annesi parmaklarıyla iyice bi yaladı uyardım dur silelim masayı bulaşık oldu dedim bozuldu çocuğumun yediğinden tiksinecek değilim demişti halen karşılaşsak o görüntü aklıma geliyor o gün hiç yemek yiyemedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…