Tanışma Yemeğinde Cimrilik ?

Cimrilere de bak tiramisu 3 kişi kaşıklanırmı hiç hijyenik değil..O yemekten sonra devam etmenize şaşırdım doğrusu.

Bunlar cimriligin dibine vurmuş.Hem de kimseden utanmıyorlar Sakın bak sakinn o adam ve ailesinden bir şey bekleme.Cimri adamla ömür geçmez.Benim eşim biraz cimri(bu sebepten biraz önce kavga ettim)o biraza bile zamanla katlanamiyorsun.

Cimri adamdan UZAK DUR! Her şeyi burnundan getirirler arkadaşım benden söylemesi hayatta hiç bir şey parasız olmuyor dolayısıyla alışverişte,gezmede,eğlenmede her türlü ihtiyaçta sürekli hesap yapan bir eş olacak karşında para gidiyor diye hiç bir alanda mutlu olmayacak ve mutsuzluğunu sürekli sana yansıtacak aman diyorum cimri erkek insanı tüketir hayatı yaşanmaz kılar koşar adımlarla uzaklaşın...

Ben de böyle düşünüyorum işin aslı. Erkekler nasıl ki bakımlı kadın istiyorum dediğinde normal geliyorsa kadın da bonkör erkekle birlikte olmak isteyebilir. Ben kadınların hala çok daha fazla harcama yaptıklarını düşünüyorum toplum standartında özenli kabul edilmeleri için.
Örneğin iş görüşmesi diyelim saçı makyajı tırnakları yapılıysa topuklu giymişse doğal haliyle gidenden daha profesyonel bulunuyor.
Hiç içselleştirmedim valla her harcama eşit olacak mentalitesini

Yok ben asla kendimi bir erkekle eşit gormuyorum. Erkek daha çok ödeyecek, ilişki içinde erkegin emegi daha çok olacak gibi gibi dusunuyorum.

Ha yok ben gucluyum filan yapacak kadinlar da devam etsin ben güçsüz olayim.

Bundan yaklaşık 2 sene önce bi beyle buluşmam vardi, bir arkadaş aracılığıyla tanışmıştık. Ilk buluşmada oturduk bi kafeye. Ben tok gelmiştim, konuşuruz, yaninda da bir kahve icerim, olur biter diye düşünmüştüm. Zaten ilk buluşmalarimda genelde böyle yapıyorum, fazlasina gerek duymuyordum. Bende sizin kafadanim, karsimdakine külfet olmasin düşüncesindeyim. Herneyse oturduk başladık konusmaya. Ne tuhaftir ki konu maddi yöne kaydi, bana önceki bulusmalarinda hep kendisinin masrafları karşıladığını söyledi. Tabii ben içimden "salak salak ne konusuyo bu" diye söylenirken ona karşı zaman içinde masrafların ortak ödenmesi gerektiğini söyledim. Herneyse beyimiz acikmis olmali ki ortaya bir pizza söyledi. Yedik içtik derken hesap istendi ve o esnadan sonra ben küçük çaplı bir şok geçirdim. Adam resmen duraksadi ay Allahim ya hatirlayinca gülesim geldi. Neyse onun kem küm edişinden sonra ben cikardim kartimi ve ödemeyi yaptim. 20 euro bile değildi yediğimiz içtiğimiz, ki parasında da değilim zaten. Adamin ağzı acik kaldı, baya mahcup oldu, çıkışta da bir miktarini karsilamakta diretti. Sacma salak hareketler. Bosverin, size erkek mi yok? Salın gidin şu tipi.

Ay çok afedersiniz kahkaha attım ya deli mi ne bunlar. Bence yol verin gitsin

Dijital dünya ile oldukça yakın ilişki içerisindeyim :) Burada anlatılmak istenen ana fikri tam algılayamadığınızı düşünüyorum, konuya nereden çamur atsam acaba çabası sanırım sizinki.

Ay ne alaka ne alaka derdim eskiden olsa ah simdiki aklim olsa dügünde tanısırdim ne kadar az muhataplık o kadar iyi
Beyefendiler kılını bile kıpırdstmazken, al beni oğluna beni ogluna aaaaaal dercesine koşa koşa kaynanayla tanisan kizlari yolasim geliyor. Kendi anne babana da mi saygin yok. Karsidaki hödük gelip ailenle tanisti mi, sana noluyor kizim bi kendine gel yani sgsgwjwjd

Annem ve babamla tanışmadığını nereden biliyorsunuz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…