Tanışma Yemeğinde Cimrilik ?

Kesinlikle çok haklısınız. Işler ilerlemeden ardına bakmadan kaçmak lazım böyle insanlardan..

Konu çok ilginç de ben rijit kelimesinin kullanımına takıldım . Rijit kuvvet sebebiyle şekil değiştirmeyen cisme denilir . Sırf eksantrik olmak için kullandınız sanırım . Konuda bir tramisuyu üç kişiye bölen bir aile var . Siz böyle kelimeler kullanınca konu değişmiyor üstelik cevap verme tenezzulunde de bulunmamışsınız arkadaşlar da iyi niyetli uğraşıp duruyorlar. Siz üç kişi bir tramisuya devam

Daha cimriside benden kağıt havluyu kullanıp şurayı kullanmadım sende surayla sil , kullanılan poşetleri yıkayıp kurutup tekrar kullanır , bulaşık lifini durulatmaz tekrar kullanırız diyeni duydum gördüm bankadaki paraları üç nesillerini çalışmadan yasatir

Muhtemelen "tek düze" yorumlara atıf yapmak istedi ama bilemedim djdjdj. Herkesin aynı şeyleri tekrar tekrar yazmasına rağmen, tamamen tepkisiz kalarak kelime tanımını kendisi yaşatıyor aslında kdjdjd.

Sonraki konu “Rijit kv istemeye bim cikolatasiyla geldi”

Sadece kaşık atsa iyi dibini sıyırıp agzına sokmuslar bide

ay bu ne yaaa,
şaka gıbı .. devam ederse işiniz cok zor olur

Vermedi tabii ki, çocuğunun doğumuna gelmedi, bebek kız mı erkek mi onu bile merak etmedi, annesi gecenin bir vakti kızını o evden alıp çıktığında ne adam ne kayınvalide arayıp sormadı bile.
Hayır durumları iyi de nasıl nafaka vermiyor icra yoluyla alsaydı keşke o pisliklere acı veren şey paralarını almak olurdu ben maddi manevi tazminat davası acardım kadıninda bebeğinde yetersiz beslendiği kanıtlanırdı keşke arkadasınız uğraşsaymış

Adam başlarına bela olsun istemediler, bir an önce kurtulayım diye düşündü arkadaşım, annesi de kızım iyi olsun ne istiyorsa öyle yapsın diye üstüne düşmedi, yoksa o anne-oğul tam süründürmelikti.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…