Tanışma Yemeğinde Cimrilik ?

Aa valla aynı hikaye cocuk yuh çayın fiyatina bak demiş kuzenim sadece su isteyecektim ama garson gelince cocuk bana sormadan siparis verdi kurabiyeden sonra film koptu zaten dedi

Konu sahibinin bundan bi haber olduğunu düşünmüyorum. Fakat sevgilisinin o tavrı kesinlikle pintilikle ilişkili. Markette yaparsınız tamam ama gidip iki üç poğaça çay yiyeceğiniz bi yerde telefonla ödeme yapıcam derseniz gülerler.

Düpedüz rezillik ! ana ayrı oğlu ayrı değil ,o oğlu da yetiştiren anası değil mi sanki ? Ben olsam o gün ayrılırım

Cüzdanı almak uğraşmak mı oluyor ya? Sanki para kasası taşıyor mübarek
Para ödememek için cüzdansız geziyor

Ben görüşmezdim boyle insanlarla. Bu arada kadinlara o kadar baskı yapiliyor ki bu konuda, kirk kere param var muhtaç degilim, kimse hesabimi odemek zorunda degil diye aciklama yapmissiniz.

Kim ne derse desin. Ben de kimseyi zorunlu tutmuyorum hesabimi öde diye ama tercihim her zaman hesap ödemekten ödü kopmayan erkekler oldu. Cidden boylesi daha iyi.

Ay ne alaka ne alaka derdim eskiden olsa ah simdiki aklim olsa dügünde tanısırdim ne kadar az muhataplık o kadar iyi

Zaten nakit vereceğim yere nakit ile gidiyorum(uzak değil arabada bırakıyorum cuzdani)Ama çok büyük market yada yemeklerde kredi kartı taşımak artık zorunlu değil bazı bankalarda.Demek istedigim adaminkisi sadece bahane.Düşünsenize evlendiğini daha kimbilir ne pintilikler çıkar.Tanisma faslinda 3 kişi 1 tatlı mı paylaşır.

Aynen katılıyorum hatta şöyle de düşündüm. Kadın belki sizi beğenmedi o yüzden de baya bir şeyler yedirip içirmek istemediği için öyle saçma sapan şeyler alıp bölüştürdü. Ne olursa olsun adam pırlanta kaplı da olsa aşırı cimri olduğu cüzdanı yanıma almayayım demesinden belli ben olsam yol veririm

O değil de elin kadınının tükürüklediği tatlı kaşığıyla daldığı tiramisuyu yediniz mi sahiden?
Bir tek sevgilimin ısırdığını yerim, başka da kimsenin ağzının değdiğini yemem.
O masada ben olsam pizzayı çok yedim, şiştim valla tatlıya yer kalmadı derdim.
Peki erkek arkadaşınız annesi olmadan da böyle şeyler yapıyor mu? Ama bana öyle geliyor ki tiramisu krizinden belli, annesinin yanında özüne dönüyor adam.
Kısacası cimri adamla olmaz. Tanışma yemeğinde de üç kişi orta boy pizza yemezsin yani.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…