Tanışma Yemeğinde Cimrilik ?

Olsun böyle içimin yağları da erir. Nasıl had bildirdim diyip keyiflenilmez mi Çok güzel verilmiş bir ders almak isteyen alır, almak istemeyen almasın
Amaaan sende.Millet o öğünü bedavaya getirdiği için mutluluktan ağlayacak sen ders diyorsun.Ertesi hafta gene bizi aynı yere götürsene derler görürsün

Konu sahibi bence sevgilisinin maddi durumundan dolayı sesini çıkaramıyor ama ilerde evlense de bu tipler yedirmezler anacımmm
Sevgilimin maddi durumu hakkında kesinlikle detaylı bilgi sahibi değilim, benim kendi maddi durumum gayet yerinde. Kimsenin bir kuruşunda gözüm yok, bundan önceki sevgilim çok daha zengindi, çok daha cömertti ama derdim bu olsaydı 10 kere evlenmiştim.

Tekrar onları yemeğe çıkarıp sağdan soldan aşağıdan yukarıdan masayı donatıcan gözleri doyacak soyle bir insanlik öldü mübacim sonrası kaç tabi arkana bakmadan.

Tebrikler konu sahibi, testi geçtiniz. Ana oğul direncinizi bir değil tam iki kez test etmiş. Ve siz hiçbir şey demeden o ortamda kalıp pizzayı sonrasında da tiramisuyu paylaşarak onlara direncinizi, uysallığınızı kanıtlamış oldunuz. Ama durun, sınanmanız daha bitmedi, bir sonraki aşamayı bekleyin. En nihayetinde bu su damlası berraklığındaki pırlanta( lütfen evlilik pırlantası olarak düşünmeyin, bu aile size asla takmaz- teşbih yapıyorum) çocuk sizin olacak. Ha gayret, az kaldı....
Şaka bir yana ardınıza bakmadan topuklayın, fragmanı izlediniz, film felaket, sonu belli!!!

Amaaan sende.Millet o öğünü bedavaya getirdiği için mutluluktan ağlayacak sen ders diyorsun.Ertesi hafta gene bizi aynı yere götürsene derler görürsün

Son vuruş olur benimki Dahada yüzlerini göreceğim bir duruma düşmem Bitirişim şanıma yakışsın

Hic olmamış. Yemege diye bulusuluyorsa yemek yenir. Annesi cok ac degil ise kendine aparatif söyler siz isterseniz yemek soylersiniz kendinize ayri olarak. Bunu belirtmek bile garip ya. Ya da madem ac değilsin ne diye yemege cagiriyorsun kv olarak. Bir yerde tatli kahve içmeye gidilsin. Bastab sona sacma cuzdan almayima yorumum dahi yok

Bir şey diyemediniz bari yememekle tepkinizi koysaydiniz. Gerçi onlar bu hareketi de anlamazlardı onlar için gayet normal bir olay heralde

Peki neden o kadar pısırık kalmışsınız ben anlayamadım.
Ayrıca insan sevgilisinin maddi durumunu da bilir cimri olup olmadığında.
Bence şuan nasıl kendinizi güzelce izah ediyorsanız o masada da tavrınızı aynı şekilde gösterebilirdiniz.

Ayy hiç de beceremem ki. Geçen gün hadi güzel güzel konuş dedi, ağzımdan tuhaf çıktı. Sonra adam gülme krizine girdi.
Erkeğim falan diyemem ben ya.
Bu kadarini ben yapamazdim. Gerçi bana da "şunu giysen yakişir" diyen hiç olmadi ama hayal ettim yapamazdim yani isteyemem.
Beni bile aşiyor.

Erkeğim kadınım vs. diyemem ben ya, utanıyorum.
Yani oğlak erkeği karşımdaki, duvardan hallice bir herif işte.
tamam erkeğim kadınım deme ama ona özel hoş bişey söylesen de olur. illa ki hoşuna giden, içini bi hoş eden, heyecanlandıran bir söz, bir kelime vardır.

tabii ki bu tavsiyeyi adamla yepyeni tanışmadığını bildiğim için veriyorum. ve her zaman kullanılmamalı elbette. 4 aylık sevgilisiniz, cinsellik yaşıyorsanız zaten utanacak bişey yok. ha cinsellik yoksa o ayrı konu. adam için 3 saat hazırlanıyorsun, o seviyor diye oje sürüyorsun. zorlandığın şeylerin üzerine gitmeni tavsiye ederim, önce kendini alıştır, ikna et. ilk başlarda ben de çok çekinirdim hatta ilk zamanlar bende de absürt durdu ama zaman içinde kendimi geliştirdim. şu an hayatımda kimse yok ama olduğu dönemler bunu uygulamışlığım var. ben maddi değerdeki bir şey için sadece bir kez yaptım çünkü ben de maddi değeri olan şeyler isteyemem. ama manevi anlamda istediğimi yaptırmışlığım çok var, düşüncelerini değiştirmek, asla olmaz dediği şeyleri yaptırmak gibi.

bugüne kadar böyle şeylerden hoşlanmayan erkek görmedim açıkçası. ben de odun bir insanımdır ama sevdiğime karşı bi başka olurum. karşımdaki adam bunu hisseder, hissettiririm. sadece tek bir kişide işe yaramadı onun da hisleri kuvvetli değilmiş demek ki dedim geçtim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…